Моя мама купила собі будиночок. А за місяць вирішила кинути все і переїхати до нас. -Я у вас трохи поживу, а там буде видно

ПОЛИТИКА

Мама на старість років вирішила все змінити у своєму житті. І почала вона саме із квартири. Прийшла до мене додому і почала розповідати: -Запрошую тебе з дружиною до себе на новосілля. -Яке новосілля, мамо? Про що ти говориш? -Я вирішила перебратися до села. Набридло мені тут у місті жити, дуже душно. Купила в селі будиночок, буду городом займатись. Я тут же зателефонував своїй сестрі, щоб дізнатися, чи це правда: -А чому ти дивуєшся? Тато вирішив на старість нове життя побачити, покинув маму, пішов до молодої.

Ось і мама вирішила собі пожити, я сама їй цей будиночок пригледіла. Коли ми приїхали з дружиною, то будиночок справді виявився добрим. Тільки ось у моєї сестри з’явилася нова машина: -Це я з продажу квартири вирішила свою доньку побалувати, а ти чоловік, сам собі заробиш. -Мамо, я навіть тобі нічого з цього приводу не сказав. -Та це я про всяк випадок говорю. Минув час, і тут мама зрозуміла, що втомлюється на городі весь день. Захотілося їй спокійного міського життя, як у себе у колишній квартирі.

Тільки от не продавати ж тепер будинок. Вона вирішила діяти інакше. Як стукнули перші морози, мама приїхала до нас. -Я у вас трохи поживу, а там буде видно. Тільки ось мене та дружину такий варіант не влаштовував. Коли її термін проживання перевалив за місяць, я став натякати мамі, що вона має свій будинок. Вона сказала. -Ну і що тут такого, мені й у вас добре живеться. -Тільки ось ти робиш всі дії, навіть не порадившись зі мною, мамо! До того ж сестра, у якої машина, навіть не запропонує мамі в неї пожити.