Останнім часом у мене сильно зіnсувалися відносини зі своєю найкращою подругою. Не дивно, адже вона забрала у мене чоловіка. Ось як це вийшло

ПОЛИТИКА

Я ніколи в житті не могла уявити собі, що найкраща подруга, з якою ми знайомі з самого дитинства, здатна на таке. Я дуже добре знала Таню, знала, що вона постійно змінювала хлопців, навіть коли ми вчилися в університеті. Вона стала жити з одним молодим чоловіком: я їй як подруга дала пораду, що не потрібно так робити, адже він може її просто кинути в результаті, залишивши її зі своїми nроблемами. Подруга мене не слухала, говорила, що у неї любов, вона не зможе жити без цього хлопця.

Я не знаю, що вона в ньому знайшла, але прекрасно розуміла, що їхні стосунки — тимчасові. У мене теж були шанувальники, але я їх відкидала, думала тільки про навчання, і не хотіла засму чувати своїх батьків nроблемами. Після закінчення універу зустріла свого майбутнього чоловіка, моя подруга тоді розлу чилася з тим хлопцем і переїхала жити до мене. Мій майбутній чоловік часто приходив до нас в гості, він красиво доглядав за мною, але я не знала, що подруга вже тоді поклала на нього око. Коли ми вирішили одружитися, подруга залишилася в цій квартирі, я переїхала до чоловіка.

Я була просто щаслива в шлюбі, подруга Катя все це бачила, а я відчувала навіть заз дрість по відношенню до мене. Останнім часом я стала помічати, що вона часто до нас приходила, завжди знаходила причину, щоб з’явитися у нас хоча б на секунду, і ось через деякий час Катя зізналася мені, що вона закохана в мого чоловіка і не може жити без нього. Я зі сльо зами на очах слухала це все, а ввечері чоловік зізнався в цьому. Він зібрав речі і пішов до неї. Не знаю, як жити з цим бо лем і зра дою.