Здивуванню Сергія та його дружини не було меж, коли вони побачили свого сина з якоюсь жінкою та дитиною. Адже син не мав навіть дівчини

ПОЛИТИКА

Анастасія Михайлівна та її чоловік Сергій Михайлович виростили двох дітей, віддали їх на навчання до міста, самі вони жили в селі, сини часто приїжджали. Молодший син Андрій, відрізнявся від свого старшого брата Олександра, тим, що він з розумінням ставився до всього, намагався завжди допомагати батькам, підтримати в потрібний момент. Старший син нещодавно одружився, переїхав із дружиною до міста, про батьків, можна сказати, забув. Сергій Михайлович зі своєю дружиною працювали на городі, як раптом помітили, що до будинку увійшли молодший син та жінка з дитиною. Вони не розуміли, кого привів у будинок Андрій і на радостях вийшли зустрічати його.

Коли вони увійшли до будинку, то син одразу ж представив своїх гостей, як Євгенію та Руслана. Батьки хлопця не могли зрозуміти, хто ж вони, і що взагалі відбувається, адже у Андрія не було навіть дівчини, не те що дитини, але син сказав, що все пояснить. Сергій Михайлович наказав дружині накрити на стіл, адже гості прийшли з дороги, а там і син би пояснив, що та як. Анастасія накрила на стіл, жінка з дитиною зніяковіло сиділи в кутку, не хотіли навіть до столу підходити, але Сергій Михайлович наполіг на тому, щоб вони сіли разом за стіл. Коли трохи поїли, син почав розповідати, що Євгенія – колишня дівчина його брата, а Руслан – його син. Він сказав, що його брат не хотів взяти на себе відповідальність, але так неправильно, тому він вирішив забрати їх до себе.

Андрій також додав, що якщо батьки будуть проти, то він, звичайно, зрозуміє їх, адже вони не зобов’язані відповідати за поведінку свого сина. І в цей момент якраз приїхав старший син зі своєю дружиною Катею, Сергій сказав, що зараз усі разом і подумають, що можна зробити у цій непростій ситуації. Старший син не знав, що сказати, він сидів і мовчав, а дружина сказала, мовляв, вони, напевно, заважатимуть, тому їм треба йти, але батьки хлопців їх не пустили, сказали, що вона залишаться доти, доки вони разом не вирішать, що робити далі. Через майже цілий день нескінченних суперечок, криків, сліз та істерик, було вирішено ось що: Євгенія з Русланом переїжджали жити у другу квартиру Олександра, яка раніше здавалася в оренду. Чоловік мав допомагати їм із комуналкою та продуктами, а Андрій у свою чергу пообіцяв взяти на себе витрати Руслана на одяг, іграшки та інші дитячі хотілки .