Арина щотижня влаштувала свято, під час якого вона любила розповісти про свої успіхи. Але як тільки так зробили інші, вона починала на чоловіка бурчати

ПОЛИТИКА

Аріну вирощувала одна мама. Дівчинка вона була дуже вродлива. Коли трохи підросла, почала мати соромитися. Олена Петрівна була звичайна прибиральниця. Вона була жінка скромна та поступлива. А ось Арина характером пішла зовсім не в матір. Вона з дитинства вирішила, що варта більшого. Тому, коли провалила вступні іспити, вирішила, що має вдало вийти заміж. Жертвою її став Данило, приятель зі школи. Ну а що? Хлопець із доброї родини, заможної. Батьки мають невеликий, але прибутковий бізнес. Вона стала часто крутитися навколо нього, «випадково» опинятися поряд. А спокусити і закохати у себе справа нескладна. Данило закохався, причому щиро. Арина від нього спеціально завагітніла, він тоді пропозицію їй зробив. Проте , в одному вона прорахувалася.

Батьки Данила не збиралися їх утримувати. Вони подарували квартиру, простеньку машину, весілля сплатили та вмили руки. Мовляв, далі самі. Аріна була розчарована. До речі, на весілля вона не запросила мати. Говорить рідній матері: «Ти цьому суспільству не підходиш. Що ти там робитимеш?». А на весіллі сказала, що мати захворіла. Звичайно, Олені Петрівні було дуже прикро. Данилу довелося перевестися на заочне відділення та знайти роботу. Жили вони непогано, але Аріна була незадоволена, адже вона мріяла про курорти, брендовий одяг. Мати рідну вона в будинок ніколи не кликала, але доньку часто залишала в неї. Арина була непогана господиня і дбайлива мама, загалом, жили вони непогано. Одна лише тема була для kонфліктів.

Арина щосуботи влаштовувала у них вдома свято, замовляла їжу з ресторану, робила макіяж, одягала нову сукню, щоб похвалитися своїм життям перед друзями. Але варто було хоч комусь розповісти про свої успіхи, настрій на найближчі кілька днів був зіпсований, і вона починала бурчати на чоловіка. Скаже подруга Лера, що вони з чоловіком купили квартиру, Арина вимагатиме у нього квартиру. Вони посварилися якось через це, Данило до батьків навіть на два дні переїхав. Там розповів усе своїй матері. Мати йому порадила спробувати на дружину вплинути, а не про розлучення думати. Став Данило намагатися до неї донести, що заздрити треба конструктивно. Не просто отрутою плюватися, а намагатися чогось досягти, тоді Арина трохи втихомирилася.