Маргарита дуже хотіла заваrітніти, але кандидата вона вибирала дуже складно, так як вибрала самого маленького зросту. І на це у неї була серйозна причина

ПОЛИТИКА

Маргарита з молодших класів була найвищою дівчинкою в класі. Однокласники її не дражнили, любили її за добрий і скромний характер. Висока, широка фігура не містила ні натяку на жіночу чарівність. Коли вік підійшов до тридцяти, Марго залишила надії вийти заміж і зустріти любов. Але ж з самого дитинства вона мріяла про велику сім’ю. Мрії про дитину вона не хотіла залишати, тому будь-що-будь вирішила заваrітніти. Вирушила на відпочинок на море.

Там вона зустріла Миколу, вони провели кілька спільних ночей. Вона спеціально вибрала його, він був дуже маленького зросту. Вона хотіла, щоб у її дітей не було проблем, з якими вона зіткнулася. Ніяких серйозних планів на жінку він не мав, але Маргарита і не розраховувала ні на що. Вона тільки просила Бога про дитину. Її молитви були почуті. Вже повертаючись додому, вона виявила, що вагітна.

Її радості не було меж! Вона наро дила здорову дочку, дівчинка дуже схожа на батька. Маргарита жила скромно, але дуже старалася, щоб її дочка ні в чому не потребувала. Коли Настусі виповнилося п’ять років, Маргарита зважилася на усиновлення ще двох хлопчиків. Так вона стала багатодітною мамою. Їй зараз вже майже п’ятдесят. Діти давно роз’їхалися по різних містах. Балують маму частими візитами. А Марго натішитися не може успіхами своїх дітей і чекає народження першого онука.