Після того як діда не ста ло, я дістала альбоми і стала дивитися фотографії з ним, і раптом пролунав голос з коридору

ПОЛИТИКА

Місяць тому в моїй родині сталося нещастя, не ста ло мого улюбленого дідуся. Через місяць після nохорону ми з батьками повернулися в його квартиру, щоб розібрати залишилися речі, почистити. Планувалося здавати квартиру в оренду. Я лягаю пізно, на відміну від батьків. Сиділа я вночі, розглядала старий альбом з фотографіями і посміхалася спогадам що нахлинули. У нас з дідом були дуже теплі стосунки. Раптом я почула гуркіт.

Спочатку запідозрила, що батьки залишили вікно відкритим, і вітер щось перекинув. Але, опинившись в коридорі, я виявила, що вікно закрите, а впали книги з дідусевого комода. Комод цей був старий, дід його чомусь дуже любив. Батьки думали його викинути, але ні в кого рука не піднімалася. Мені стало страաно, тому на ранок я все розповіла мамі. Вона лише посміялася наді мною. Мовляв, ввижається мені всяке.

Але наступної ночі ми сиділи разом з мамою, і сталося те ж саме. Тоді вона поставилася до моїх слів більш серйозно. Ми покликали еkстрасенса. Жінка трохи покрутилися в нашій квартирі і сказала, що небіжчиk намагається привернути до чогось увагу. Ми уважно оглянули комод і в найдальшому кутку знайшли золоте кільце з великим рубіном. Потім з’ясувалося, що воно дуже дороге і цінне. Ось такий подарунок залишив нам дід.