Ми купили машину за допомогою свекрухи. Якби ми тільки знали, як все це обернеться-точно не стали б цього робити

ПОЛИТИКА

Ми з чоловіком довгий час хотіли купити машину, але непереборні обставини стримували нас. Ми не хотіли брати кредит на машину. Отже, терпляче збирали гроші. Мої стосунки з матір’ю мого чоловіка були нормальними. Звичайно, ми не дуже ладили одна з одною, але з роками ми виробили баланс, який дозволяв нам спілкуватися без сkандалів. Коли я пекла торти, завжди її запрошувала, і це у нас було взаємно. Одного разу моя свекруха прийшла на сімейну вечірку і під час нашої розмови згадала, що один з наших сусідів минулого тижня купив нову іномарку.

Мій чоловік розповів їй, що ми теж збираємося купити машину, що збирали на неї довгі роки і залишилося небагато. Свекруха на хвилину задумалася, а потім сказала, що зможе нам допомогти. Ми були трохи збен тежені. Так, вона сказала, що у неї є накопичення і вона із задоволенням допоможе виконати нашу мрію. Чоловік сяяв від радості. Через три тижні машина стояла біля нашого будинку. Наша мрія збулася. Звичайно, не з салону, не нова — але хороша. Ми вирішили відзначити цю подію в сімейному колі. Адже ми стали власниками довгоочікуваної машини! Звичайно, свекруха також була запрошена.

Я була дуже вдячна їй, тому що без неї ця покупка була б неможлива. На той момент ніхто з нас не уявляв, чим це обернеться. Свекруха стала просити у чоловіка rроші назад; на початку просила, потім стала вимагати. Чоловік став її особистим водієм. Повинен був постійно її відвезти і привезти кудись і звідкись. Зараз свекруха на кожному кроці нагадує, що без її допомоги ми б не змогли купити машину. Чоловік вирішив продати автомобіль і віддати їй гроші. Я знаю, що все одно буду ви нною: свекруха всім скаже, що я налаштувала сина проти матері. Як добре ми жили без машини…