Через сестру я дізналася, що мати моєї колеги купила квартиру. Я зраділа і привітала колегу. Яке було моє здивування, коли вона повідомила, що не розуміє про що йде мова

ПОЛИТИКА

У мене є колега Аня, вона вже 7 років у нас на фірмі працює, та так багато працює, що навіть вихідні бере підробітки. Зарплата у неї відповідна, вона заробляє більше за мене і моєї подруги разом узятих. Мені так стало цікаво, куди Аня гроші витрачає? Бо вона ходить у дуже скромному вбранні, якісь старі штани, тільки кофтинки змінюються. А туфлі раз в три роки нові купує. Їжу Аня завжди з дому бере, ніколи нічого у нас у буфеті чи в кафе навпроти офісу не купує. Хоча навіть я, з меншою зарплатою завжди обідаю в кафе. Але Аня сидить на своєму місці з контейнером з макаронами, швидко перекусить і знову працювати.

Я знаю, що Аня живе з мамою, вона переїхала до неї назад після невдалого шлюбу. Від шлюбу у неї залишилася дочка, якій зараз 12 років. Мама у неї пенсію отримує, а на додачу колиաній чоловік алі менти платить. В цілому у Ані повинні бути хороші гроші, тільки от по ній і не скажеш, що вона багачка у нас. Навіть на відпочинок її мама з донькою їздили на поїзді, і не знімали кімнату в готелі, а жили в маленькому місці на дачі у знайомих. А потім я через сестру свою дізналася новину. Моя сестра працює ріелтором, і сказала, що у неї пенсіонерка Ізольда купує гарну квартиру.

Я прямо привітала Аню з покупкою квартири, тому що її мати так і зовуть Ізольда, ім’я рідкісне, особливо для нашого маленького міста. Аня так здивувалася, пішла питати у матері, так і виявилося. Мати хотіла приховати від дочки цю справу, що купила на її ж гроші собі квартиру. Виявляється картка, на яку приходила зарплата Ані була у її мами. Аня сама віддала, бо мама допомагає сидіти з донькою, тому сама здійснює всі витрати на будинок. А мама, ця Ізольда, в таємниці стала її зарплату збирати і аж на квартиру накопичила. Як потім сама сказала Ізольда — це їй на старість. Так і вийшло, що мати власну дочку на гроші обду рила.