Щоб врятуватися від страхітливої самотності, бабуся прийняла рішення взяти дитину до себе

ПОЛИТИКА

Віталій обійняв Мілану і сказав: — Бережи себе і нашу дитину. Через рік я приїду і заберу тебе. Мама права, я повинен навчитися заробляти гроші, щоб моя сім’я не потребувала ні в чому. Більше вони не зустрічалися. Стратегія матері Віталія увінчалася успіхом. Вона не надала значення тому, що її син притягнув дівчину для знайомства. За походженням вона не підходила її синові. Вона почала діяти, коли Віталій повідомив, що Мілана чекає дитину і вони вирішили одружитися. — Я в захваті, синку. Але ти поспішаєш. Твоє професійне життя тільки починається. Дозволь Мілані наро джувати в будинку її матері. Їй так буде простіше, а ти «встанеш на ноги». Ви зможете одружитися після того, як дитина стане дорослою, і ви будете фінансово стабільні.

Міла була вражена. — Нашому малюкові буде краще. Мама права, це дуже важливо. Вадим спочатку дзвонив Мілі кожен день, потім все рідше і рідше. Мати переконувала сина ходити з нею на вистави, виставки. Одного разу на виставі, начебто випадково, вона познайомила його з Мартою, яка була племінницею її подруги. Дівчина була художницею, її батько був відомим банкіром. Вона досягла своєї мети, так як Вадим став рідше думати про дружину. У Міли народився син. Вітаючи її по телефону, мати Віталія зазначила, що у сина інші плани на майбутнє. Прагнення матері збулися, але і сина вона втратила. Кожен раз, коли жінка приходила в будинок сина, їй повідомляли, що вона — небажаний гість. Її навіть не запросили на хрестини, коли народився її онук. Вона захво ріла від самотності. Тоді жінка зрозуміла, що у неї є ще онук. Бабуся сіла в літак і полетіла.

Вона подзвонила Мілані з аеропорту. — Я вирішила заїхати до вас у гості. Міла була в աоці, але поводилася чемно. Вона вийшла заміж за колишнього однокласника, який працював у великому нафтовому бізнесі. Мати Віталія була вражена, коли таксі припаркувалося біля прекрасного котеджу. Пролунав голос хлопчика:»Тату, до нас хтось прийшов». Вона не могла помилитися. Чоловік відкрив ворота. Він грав з хлопчиком, який був точною копією Віталія. Вона намагалася придушити свої емоції. У що б то не стало вона повинна забрати з собою її онука. Жінка запросила Мілану на бесіду, сказавши: — Я вважаю, що мені слід супроводжувати молоду людину в столицю, щоб допомогти йому вступати до університету. — Коли він стане дорослим, він сам буде вирішувати, де йому жити, де вчитися і на кому одружуватися. Замість маминого синочка я хочу виростити чоловіка. Вам пора вирушати в політ.