Сестра завжди намагалася зруйнувати життя брата, а те, що вона вигадала про нього і розпускала в селі — жаx якийсь

ПОЛИТИКА

Я вийшла надвір вигулювати свого пса. На лаві біля під’їзду сидів мій сусід дідусь Ваня. сьогодні він був особливо веселий. Я сіла поруч, почала його розпитувати, що в нього такого гарного сталося. -Брат мій сьогодні приїде, ми з ним майже 40 років не бачилися. -Ого, так багато … 40 років, це ж ціле життя. А як так вийшло? Спочатку дідусь Ваня трохи помовчав, а потім почав розповідати про своє життя. -Я сам із села. Нас у сім’ї двоє дітей було, я та моя сестра. Тільки з дитинства чомусь мене сестра недолюблювала. Якісь небилиці про мене вигадувала, перед батьками у гіршому світі виставляла. Я думав, поки що маленька — ось і фантазує.

Але з віком стало лише rірше . Коли дідусь Ваня повернувся з армії, то став завидним женихом. Але сестра почала по селі розпускати чутки про свого брата, що він пияка і неадекватний. Довелося дідусеві Вані виїхати з рідних місць, щоб почати працювати в місті, подалі від сестри. Через час батьки повідомили, що у них з’явилася третя дитина, народився братик. Дідусь Ваня став іноді приїжджати до села лише заради батьків та брата. Із сестрою він навіть не вітався. А потім брат переїхав до нього в місто, доки навчався в університеті. Життя діда Вані склалося так, що його невістка була з півночі, він віддав свою квартиру братові, а сам поїхав.

Тільки ось як він одружився, то всякий зв’язок із родичами зник. Особливо було незрозуміло, чому брат перестав із ним спілкуватися. А нещодавно брат побачив діда Ваню з інтернету і написав йому. -Так ти вже повернувся, що ж ти одразу не зв’язався зі мною, я так сумував і чекав на тебе. -А Від куди я повинен був повернутися? -Як Куди? З психлікарні, нам усім так сестра про тебе розповіла. Виявляється, сестра чомусь брехала, що дідусь Ваня весь цей час у психлікарні. Головне, що зараз два брати знову знайшли один одного. А коли брат приїхав, то розповів, що в їхньої сестри чоловік пішов до іншої жінки, а син пото нув. Так їй у житті не пощастило.