Тільки в 20 я зрозуміла, що означає справжнє кохання. Тоді я лежала в ліkарні, а там було суворо з відвідуваннями. Я сиділа біля вікна, як раптом побачила

ПОЛИТИКА

Ось ви, хоч іноді думали, що таке кохання, навіщо ми взагалі відчуваємо його і як висловлюємо наші почуття. У дитинстві я обіймала матір і говорила, як сильно я люблю її, а вона просила показувати своє кохання по-іншому, наприклад, помити посуд або прибратися у своїй кімнаті. У такі хвилини я ображалася на матір, думала, невже мої почуття їй не коштують копійки. Але незабаром усвідомила, чому мама так говорила. Я зрозуміла, що таке справжнє кохання, тільки коли потрапила до ліkарні. До цього мені здавалося, що досить просто сказати людині «я тебе люблю», а виявляється, увага та турбота важливіші.

Тоді мені було двадцять. У нашій районній лікарні було суворо з відвідуваннями, до хворих не можна було заходити, а приносити їжу можна було лише у відведений на це час. Мати майже тиждень відпрошувалася у начальства, щоби приїхати до мене, приносити їжу. Я сиділа біля вікна, чекала на маму. З другого поверху я віталася з нею, а вона стояла знизу, широко посміхалася. Мати мала багато справ, але вона готувала для мене не тільки здорові, а й гарні обіди, у вигляді метеликів, квітів.

Я їла їх і сяяла від щастя. Мама не казала мені порожні слова, вона просто дбала про мене. Так, я розумію, ми жінки любимо вухами, але є й важливіші якості. Навіщо нам чоловік, який постійно говорить про кохання, а коли треба допомагати з важкими пакетами або приготувати вечерю, коли ти хво ра, він зникає. Але й не варто забувати, що чоловікам теж потрібна турбота та ласка. Чому б не зустріти його біля дверей, коли він тільки-но приходить додому втомлений після роботи. Лише дрібниця, а для нього приємно, коханий посміхається.