Коли я повідомила сім’ю, що зустрічаюся з хлопцем, тільки бабуся стала на моєму шляху. Незабаром вона покликала мене на серйозну розмову

ПОЛИТИКА

Я ще з самого дитинства, як і багато інших дівчаток, мріяла про те, щоб стати мамою, завести свою сім’ю, і жити поряд з люблячим чоловіком. Пощастило, що мені трапився такий добрий хлопець, та ще й навчався у моїй групі в університеті. Я, звісно, повідомила батьків про початок своїх стосунків із ним. Вони цього хлопця знали, і були зовсім не проти, ось тільки моя бабуся ставилася до цього з презирством, і одного разу покликала мене до себе.

Виявилося, вона вирішила мені розповісти про пару простих правил, яких треба дотримуватися під час стосунків. Перше це те, що при дітях, не можна поводитись надто м’яко з чоловіком. Через це можна втратити авторитет у дітей, і слухатимуться вони лише батька. Друге: чоловік краще допоможе, ніж виконає наказ. Щоб змусити щось зробити, краще зробити так, щоб він сам цього захотів. Третє правило: мир у сім’ї – найважливіше. Потрібно вміти прощати першим і миритися.

Четверте було те, що не можна робити прибирання, коли маєш поганий настрій. З поганим настроєм тільки безлад наводити. П’яте: ніколи не пізно вчитися чомусь новому. Наприклад, вивчати нову мову, або просто нову книгу читати. Розумні діти бувають лише в розумних батьків. Шосте правило: ніколи не ревнуйте. Якщо чоловік вас любить і відданий вам, він ніколи не зрадить. Сьоме та одне з найголовніших: треба смачно готувати. Сім’я не худоба, щоб їли просто м’ясо. Треба вміти красиво оформляти страву.