Син нещодавно заявив, що хоче дитину, але він не одружений, навіть подруги у нього немає. Коли він сказала яким саме чином хоче стати батьком, я мало не знепритомніла

ПОЛИТИКА

Син у нас добрий хлопець: вихований, працьовитий, розумний. У свої 32 роки він уже зміг купити собі квартиру, машину і нас забезпечує, але створити свою сім’ю у нього поки не виходить. Він життєрадісна та товариська людина, займається спортом, цікавиться альпінізмом. Одним словом, веде активний спосіб життя, але подругу життя не може знайти. А останнім часом часто каже, що він не одружиться ніколи, але дитина в нього буде від суроrатної мами. Від почутого я втратила мову. Що відбувається у молоді в голові? Чим вони думають? Виходить, неможливо знайти нормальну дівчину, яка може стати гарною мамою для твоєї дитини.

Яка ще суроrатна мати? А дитина як почуватиметься без мами? Про це він подумав? Я дивуюсь. Як нормальна людина може ухвалити таке рішення? Мабуть, він бо їться. Але, з іншого боку, у нас он, півкраїни без батьків росли і виросли, і нічого! Я не думаю, що матері-одиначки без грошей, на двох роботах, впораються з вихованням дитини краще, ніж нормально забезпечений одинокий батько! Знайде хорошу няню, та й ми з батьком допоможемо… Мабуть, мій син боїться зв’язатися не з тією, яка не стане гарною мамою для дитини.

Він у нас сімейний хлопець. Дбає про нас, купує все необхідне. І свою сім’ю може забезпечити. Адже нормально заробляє, добре живе. Тільки сім’ї йому не вистачає йому. Так, багато дітей виросли без батьків, деякі – без мам. Іноді батьки відмовляються від дітей. Так, сучасні мами не дуже вселяють довіри, але є й добрі серед них. Просто треба шукати і знайти ту саму, що підходить тобі. Вихованням дитини повинні займатися і мама і тато. Дитині потрібні батьки та повноцінна сім’я. Я так думаю. Не знаю, може й помиляюсь.