Ніні не давали спокою повідомлення та дзвінки з одного номера. Власниця цього номера її повідомила, що її чоловік зовсім не у відрядженні, а зараз спить із нею. Ніна мала інші плани

ПОЛИТИКА

Вранці Ніна прокинулася від того, що її ніс смикав син, намагаючись умовити її дати йому фломастери зі столу, бо він не діставав до них. — Гарний початок дня, — подумала про себе вона. Чоловік Ніни вже другий місяць затримується у відрядженні, яке мало тривати пару тижнів, але Ніні вже було абсолютно начхати на чоловіка, адже їхній шлюб, на її думку, вже давно розпався, а всякі папірці з РАГСу все одно нічого не вирішували.

І ось опівдні їй зателефонував незнайомий номер, і підступний голос якоїсь жінки з іншого кінця трубки повідомив: — Твій чоловік зараз поряд зі мною спить, а ще він не зовсім у відрядженні. — Гаразд, — коротко і ясно відповівши їй, Ніна просто поклала слухавку. Планів на день у неї не було, тож можна було трохи в джакузі повалятися, поки дитина спала; благоустрій будинку дозволяв. Але спокій Ніни усі переривали повідомлення та дзвінки від того самого номера. Вона не звертала на них уваги , але вже після десятого дзвінка підняла слухавку.

— А твій чоловік зараз у мене вечеряє. — Спасибі, а то мені ліньки йому готувати, та й такому нікчемному чоловічку навіть готувати не хочеться, чи знаєте. Ти йому скажи, що за контрактом будинок та машина залишаються мені, а він може й не повертатись зовсім. А його ганчірки я залишу в пакеті для сміття поряд з моїм будинком. Заздалегідь дякую. Жодне джакузі не змусить Ніну відчути таке полегшення, яке вона відчула після сказаних слів. Ох, ну й заживуть вони із сином тепер, по-царськи.