Настя стала помічати, що син дивно поводиться, а коли чоловік відмахнувся від неї, жінка вирішила знайти відповіді у кімнаті сина

ПОЛИТИКА

Син Анастасії якось змінився останні кілька днів. Він почав більше часу проводити наодинці, часто відмахувався від сніданків та вечерь, мало спілкувався із домашніми. Настя му чилася у здогадках: невже син із поrаною компанією зв’язався?! І як же тепер усе буде? А хто подбає про його майбутнє?! Коли Настя ділилася своїми думками з чоловіком, той лише відбивався загальними фразами та невиразними відповідями на кшталт: — Заспокойся нарешті. У нього просто такий вік. І я таким був свого часу.

Якщо б він зв’язався з поrаною компанією, пропадав би на вулиці, а так у своїй кімнаті замикається. Хлопець… Настя розуміла, що на чоловіка не варто розраховувати. Вона вирішила серйозно зайнятися сином. Ось і вирішила провести ревізію в його кімнаті, але нічого не знайшла. Єдине – син щодня за кілька годин до тренувань хапав свій рюкзак та вибігав із дому. На запитання матері він нормально не відповідав. Настя вже зовсім зневірилася, а одного разу вона випадково почула розмову сина з батьком: — Вона собі вже місця не знаходить, — казав чоловік, — ти маєш зізнатися мамі.

— Та як? Вона ж його викине! — Повір, все буде гаразд. Анастасія не стрималася і у сльо зах увійшла до них у кімнату. – Я все почула. І в чому ти маєш зізнатися? — подивилася вона на сина, — кажи ж! — Мяу, — з рюкзака сина пролунала відповідь на запитання Насті. Димок – кошеня якого син Насті знайшов перед під’їздом і весь цей час тримав у таємниці від матері. Ось так, на щастя, побоювання Насті не виправдалися, а в їхній родині трапилося несподіване поповнення у вигляді Димка.