У Гліба з Христиною все було чудово, поки за 2 тижні до весілля Христина не увійшла до гаража коханого та не застигла від побаченого

ПОЛИТИКА

Закон nідлості — дуже погана штука, особливо, коли вона руйнує цілі сім’ї, навіть ті, які тільки-но виникли. Так сталося з Христиною та її хлопцем, Глібом. Вони зустрічалися вже майже 8 місяців, обидва навчалися в одній групі в університеті. Гліб часто показував, як він любить Христину, на що та відповідала взаємністю. Їхній швидкий шлюб схвалили батьки і Христини, і Гліба. Але лише за 2 тижні до весілля, всі їхні стосунки скотилися до біса.

А все через дурість Гліба, який виявився не таким добрим хлопцем. Гліб тільки-но повернувся з гулянки з друзями, на своїй машині, і припаркував її в гаражі, де затримався на кілька хвилин, бо, за його словами, з машиною було щось не так. Христина саме гостювала у його батьків і, поки Гліб був у гаражі, вона вирішила зробити йому сюрприз, оскільки він не знав про присутність дівчини у батьківському будинку.

Вона зібралася духом, і через пару хвилин вискочила через двері з дому в гараж, і, не встигнувши сказати «привіт коханий», вона застала Гліба, з іншою дівчиною, яку він притиснув до машини і цілував у шию. — Весілля не буде! – крикнула Христина. В цей же момент дівчина в сльозах залишила будинок, обірвала всі зв’язки з уже колишнім хлопцем, а на нього обра зилися навіть його власні батьки, які любили Христю, зважаючи на все, більше, ніж сам Гліб.