Саша була на п’ятому місяці ваrітності другої дитини, як раптом у двері постукали. Відчинивши двері дівчина зблідла

ПОЛИТИКА

Влад та Саша були знайомі із самої школи, але почали зустрічатися лише в універі. Після закінчення універу вони одружилися з великого кохання. Незабаром після весілля Саша заваrітніла, а далі все як у людей. У пари народився син, який ріс дуже активним хлопчиком, тому було ухвалено рішення, що коли він ще підросте, його здадуть у секцію футболу, чому батько Сашка, до речі, був дуже радий. Через рік після народження первістка, Саша знову заваrітніла, цього разу дівчиською.

Саша стрибала від щастя — вона дуже хотіла доньку. Ось лише під час ваrітності трапилося нещастя. На п’ятому місяці вагітності у двері квартири пари, яка була куплена батьками дівчини, постукали. Влад був на роботі, тож двері відчинила Саша. Біля порога стояла дівчина, 18 років, з дитиною на руках. Навіть не увійшовши до будинку, вона представилася kоханкою Влада, яка народила від нього, проте той із нею давно не зв’язувався, ось вона й вирішила дізнатися про його адресу.

Саша лише сказала, що дівчина помилилась адресою. Після того, як непрохана гостя пішла, Саша оперативно зібрала всі речі Влада у пакет для сміття, залишив біля дверей, а йому сказала залишити ключі під килимом перед дверима. Вона назавжди викреслила Влада з її життя, і хоч їй було важко, вона розуміла, що краще так, ніж жити зі зрадниkом під одним дахом.