Ілля скористався послугами агентства, і свою квартиру побачив лише після покупки. Коли він відчинив двері, то дуже здивувався. Там виявилася жінка з дітьми

ПОЛИТИКА

Сім років тому Ілля розлу чився. Просто втомився від скандалів із дружиною, не було між ними колиաнього порозуміння. У процесі шлюбу вони нажили двох дітей, тому, як і будь-який порядний чоловік, Ілля залишив помешкання дружині. Він оселився на орендованій квартирі, став знову накопичувати на житло, аліменти на дітей платив справно. Ілля був досить затребуваним інженером, якого дуже цінували на заводі. Оклад у нього теж був пристойним, тому вже через п’ять років він накопичив на однокімнатну квартиру.

Просто більшість грошей він відкладав і жив скромно. Тепер міг дозволити собі невелике, але своє житло. Купівлю квартири вирішив здійснити через агентство, бо так простіше, не потрібно займатися бюрократією, все за тебе зроблять люди, які знають. Квартиру вибрав за фотографіями, хоч відвідати житло йому неодноразово пропонували. Однак це все збіглося з безліччю справ на роботі, тому Ілля відмовився і просто підписав документи . А потім просто взяв ключі квартири, яка належала йому за всіма документами, і подався заселятися.

Коли він відчинив двері, то дуже здивувався. У будинку виявилася жінка з дітьми. Вона заявила, що її колишній чоловік козел, який продав квартиру без її відома, а йти з двома дітьми їй нема куди. Ілля не знав, що з цим робити, намагався вмовити жінку звільнити апартаменти, але вона була непохитна. -Грошей на знімне житло у мене немає, а батьки живуть на півночі в маленькому будиночку, де немає умов для життя. Тепер Ігор не знає, що робити. Йому якось ніяково виганяти жінку з дітьми. Але що ж робити?