Чоловік залишив рідну дочку та дружину, а сам втік із kоханкою. Ось як Діна вирішила вчинити з дочкою чоловіка від першої дружини

ПОЛИТИКА

Якось Діна повернулася додому після роботи і не застала чоловіка. Їй на телефон надійшло повідомлення: «Я більше не люблю тебе, я поїхав з іншою жінкою, дитина мені не потрібна, можеш її здати в дитя чий будиноk, не дзвони мені і не пиши. Квартиру можеш продовжувати знімати, а можеш повернутися до батьків. Мені все одно.» Дівчина впала у ступор. Вони з Миколою були одружені два роки. У нього від першого шлюбу була маленька донька, яку Діна прийняла як рідну дочку. Ірочка її мамою називає. Як далі жити? Вона одна не зможе оплачувати орендоване житло. Про те, щоб кинути дитину, дівчина навіть не думала. Але як її міг покинути рідний батько? Батьки Діни після того, як вона вирішила вийти заміж за Миколу, перестали з нею спілкуватися.

Вони з самого спочатку сказали, що проти такого зятя. Діна не знає, що вони в ньому розгледіли, але мама казала: «Він несправний ба бій. Ти знайдеш собі набагато краще.» Діна не послухалася, а батьки обра зилися на неї. Як вона тепер повернеться до них із чужою дитиною? Діна написала мамі коротке повідомлення, де чесно розписала ситуацію. Вона не знала, чого чекати від батька, але вже за півгодини Раїса Сергіївна стояла на порозі її квартири. -Тепер то ти будеш до батьків прислухатися? А я ж тобі казала! – без вітання почала мати. Діна опустила погляд.

-Знайшла собі муженька, а в нього оченята наха бні. Відразу видно, що неrідник. А довкола тебе стільки гідних кавалерів було. Максима бідного відшила і вийшла заміж за оцього. -Мамо, ти прийшла, щоб мене звітувати? -Звичайно. Хто ще, як не я. Але не зараз. Збирай свої речі. З кімнати вийшла Іринка, якій цього року чотири роки виповнилося. Діна притиснула дівчинку до себе. -Це його донька? -Угу. Мам, я без неї нікуди не поїду. -Знаю я. Ти ж Іра, так? Дівчинка кивнула. -Будеш слухати дідуся з бабусею? Дівчинка кивнула ще раз. -Швидше збирайте речі. Діна була в нестямі від радості, вона навіть не розраховувала, що батьки її приймуть з дитиною. Батько теж поставився до Іри спокійно, як до рідної внучки. Діна була їм дуже вдячна. Згодом вийшла заміж за Максима, який її ще зі школи любив. Вони і спільних дітей народили. Іру прийняв Максим, як свою дочку.