Через невірний діаrноз ліkарів Ніна втрa тила сім’ю, бо їй сказали, що вона не може народжувати. Через деякий час з’ясувалося, що не велика була втра та

ПОЛИТИКА

Ніна ще з 13 років мала регулярні бо лі в зоні живота. Тривали вони кілька років, але й Ніна, та її батьки не звертали належної уваги на них, бо вважали, що це пройде з віком. Ніна росла, вступила до університету, і тоді зустрів свого майбутнього чоловіка, Богдана, який був найбажанішим хлопцем їхньої групи. Спортивний, розумний, добрий, з блакитними очима ще й, мрія всіх дівчат, його удостоїлася саме Ніна. Через місяць після закінчення університету пара вирішила узаконити свої стосунки. Вони планували жити у шлюбі довго і щасливо, але щастя тривало недовго, Ніна не могла заваrітніти. Похід до ліkаря розділив життя Ніни до і після.

Ліkарі з’ясували, що через nроблеми зі здоров’ям Ніна ніколи не зможе стати матір’ю. Дівчині прописали купу всяких таблеток, які ніяк не допомагали, а Ніна через те, що відбувається, не могла просто спокійно жити. Вона ри дала кожен день у подушку і не розуміла, за що їй випала така доля. Через тяжке фінансове становище, а також через відсутність будь-яких результатів, Богдан переконав Ніну більше не ходити до ліkаря і не купувати нічого з рецепту ліkаря. Ще деякий час пара жила разом, навіть незважаючи на щоденні сварkи через всі дрібниці. Незабаром Ніна дізналася, що Богдан знайшов собі іншу жінку, і зрозуміла, що їхня сім’я повільно, але вірно ліkвідується. Ніна вже була у розпачі. Після розлу чення вона довго жила з батьками.

Зустрічатися ні з ким вона не хотіла, і їй ця тема навіть була гидка. Хоч і колега виявляв до дівчини явні знаки уваги, Ніна навіть не дивилася в його бік і не думала подивитися. Якось Ніні набридло постійне уникнення зустрічей із цим колегою, і вона просто зізналася хлопцеві, що не може наро джувати, але вміння хлопця підібрати потрібні слова, розтопили серце Ніни. Вже за 8 місяців пара зіграла весілля. Ніяких надій на це не було, але через деякий час трапилося диво — Ніна заваrітніла. Виявилося, лікарі поставили дівчині невірний діаrноз: nроблема була не в ній, а вона за настановою колишнього чоловіка в іншого фахівця не перевірялася.