Свати подарували молодим кухонні меблі, а мама – посудомийку. Свати – комплект із золота, мама – путівку. Тільки звідки у неї такі гроші…

ПОЛИТИКА

Сестричка у мене кілька років тому зіграла весілля. Макс із забезпеченої родини, сам заробляє дуже добре. Анюта теж працює та отримує солідну зарплату. Житло у нареченого є своє, двушка. Тож живуть молоді, не тужать. Батьки Макса бізнесмени середньої руки. Фінансами забезпечені. Тож серйозні подарунки Максу та Анюті роблять регулярно. Майже на кожне свято. І все б добре. Та тільки мама наша, у справі дарування подарунків, нічим не хоче відставати від сватів. І це при її роботі вчителькою. Ну, вона ще й репетиторством підробляє. Але все ж таки її доходи не порівняти з доходами батьків Макса. Потрібно сказати, що незважаючи на свої доходи, батьки Макса люди прості. Ніс не задирають.

Але не вдарити перед сватами обличчям у багнюку, стало для мами ідеєю фікс. Подарували свати Максу з Анютою кухонні меблі, мама подарувала посудомийну машину. Вони подарували Анюті на День Народження золотий комплект: ланцюжок, сережки та браслет. Мама на іменини Макса подарувала зятю путівку в Хургаду на двох… Ну і таке інше. Ми з Анютою відмовляли маму робити такі дорогі подарунки. Куди там: — Нехай свати знають, що я не менше за них люблю свою дочку! — твердить вона. — Мамуль, та не дивляться вони на твої подарунки! Не цікавлю їм! — каже сестра.

— Все одно! Нехай знають, що ми не гірші за них! — упирається мама… — Ну гаразд, — скажете ви, — зрозуміло, що у жінки комплекс. Але звідки вона має гроші? — Кредити, — відповім я вам. — Але кредити треба закривати. Звідки вона бере гроші? І ось тут найважливіше. Її кредити закриваємо ми з Анютою. Точніше, закриває переважно Анюта, а я (зі своєю іпотекою) допомагаю, чим можу. Моє основне завдання – дізнатися реквізити кредиту. Мама, звісно, потім обра жається на нас. Лає ться… Натомість яка у мами кредитна історія. Пальчики оближеш!