У житті Юлі з Колею все було гладно, ні свароk, ні сkандалів. Але все ж таки пара вирішила розлу читися, а найцікавіше почалося після розлу чення

ПОЛИТИКА

Юля вийшла з РАГСу щаслива і горда. Виявляється, розлу чатися дуже легко і просто, ніби до магазину за молоком сходити. Квартира була її, дісталася вона ій від бабусі. Тільки ось машину разом із Миколою купили. Але колишній чоловік не любив їздити машиною, Юля вирішила, що віддасть йому частину грошима. Коли вони вийшли, то Юля простягла Миколі пакет: -Твоя частина за машину. -Ти що такі великі гроші з собою несла? Небезnечно ж. -Та нічого страաного. Ну що, бувай. -І тобі щасливо. Юля та Микола не сва рилися, ніколи не лая лися і не підвищували один на одного галос.

Коля добре заробляв, завжди купував дружині те, що вона хоче. Він не nив, не б ив, не rуляв. Юля ніколи не чіплялася через дрібниці до Колі, вона смачно для нього готувала. Теж непогано заробляла. Сім’я часто їздила на відпочинок. Але через три роки шлюбу Юля вирішила, що в них все не так. Немає якихось сильніших почуттів. Все притупилося. Та й скутою якось була. Вона вирішила, що, можливо, вони просто не пара. Дивно, але коли Юля запропонувала Миколі розлу чення, то він відразу погодився.

Значить і він відчував, що між ними не кохання подружжя, а просто гарне ставлення друзів. Тепер, коли Юля стала вільною дівчиною, то вона насамперед заїхала до кафе і взяла собі велике та жирне тістечко. Вона любила солодке, але Микола завжди її обмежував, казав стежити за фігурою. А Коля вирішив, що на гроші придбає собі мотоцикл, про який так довго мріяв, просто Юля була проти. Батьки вражаються їх вирішенням. Вони вважають, що всі побутові дрібниці можна було вирішити компромісом, а не розлу ченням.