Адже все було добре Що пішло не так?

ПОЛИТИКА

Я виявила для себе дещо цікаве за 20 з гаком років. Більшість чоловіків щиро дивуються, коли від них йде дружина. Вони думають: «Все ж було добре, що раптом пішло не так?». Ту ж фразу вимовив і мій батько при ро злученні з моєю мамою. Так ось, чоловіки дивуються, як же так вийшло, що щасливе сімейне життя привело до ро злучення. Але це і є справжнє затишшя перед бурею. Пам’ятаю чітко деякі моменти, тільки приходиш зі школи, а вдома вже скандалять. Мама щось намагається довести батькові, а він опирається. Вони стикаються словами, жестами, мімікою. Сварки у нас в основному були на побутові теми, на тему грошей, яких нам завжди не вистачало і на тему батькових коханок. З того моменту, як мама дізналася про існування інших жінок, вона стала максимально спокійною, тому що вона знала, що скоро покине свого чоловіка.

Так, до ро злучення ще залишалися місяці, але їй вже було все одно. Тим часом мама готувала смакоту ввечері, ми дивилися фільми або робили уроки, а тато працював в гаражі або сидів біля телевізора … або ще де-небудь з ким-небудь … Склалася картина сімейної ідилії, Саме через це він і слазав на суді, що не розуміє, чому вони ро злучилися, адже у них все було добре. Ще одну історію мені розповіла подруга, яка перебувала в декреті. Сиділа вона вдома без грошей. На те що у неї було вона купувала йогурти для сина, пюрешки дитячі і так далі. Сама їла макарони, супи, все, що під руку попадалося. Чоловік після роботи залишався «на понаднормові», хоча насправді не зрозумій з ким пропадав. Спілкування чоловіка і дружини прагнуло до нуля. Через два роки вона не пішла на роботу, а посібник скінчилося. Сварки почалися заново.

А одного разу дружина відкриває холодильник, а там порожньо. Чоловік з’їв всі йогурти та сирки синочка. Грошей немає, щоб купити інші. Тут-то вона і зрозуміла, що нижче чоловікові не впасти. Вона з того моменту перестала скандалити, плакати, кричати. Через пів року, вийшовши на роботу, вона подала на ро злучення. Чоловік дивувався, вона ж уже кілька місяців не виносить йому мозок, все ж було добре … Так ось, коли жінка перестає «виносити мозок», вона перестає любити чоловіка, хвилюватися за нього і піклуватися про нього.