Ви не можете розлучитися Ви любите один одного . Уява, що про блеми немає не звільняє від про блеми

ПОЛИТИКА

В одній сім’ї трапився розлад, а потім дійшло і до ро злучення. Розходилися чоловік з дружиною досить спокійно. Того ж не скажеш про їх сімейне життя. У шлюбі вони обидва були нещасні. Р озлучення стало самим правильним рішенням в їх житті. Але звідки не очікували, біда прийшла. Вже на фінальному етапі втрутилася мати дружини: — Ні про яке р озлучення не може йти мова. У вас все прекрасно. Ро злучаючись, ви зробите найбільшу помилку в вашому житті. У вас все добре, ви ж любите один одного. — Мама, все проходить, все в житті тимчасово. Мені з ним погано, і йому зі мною некомфортно. — Я з твоїм батьком мало не пів століття живу. У нас теж були непорозуміння у відносинах. Ми ж, як бачиш, не ро злучилися! Ми залишилися разом заради вас, заради дітей. У вас теж є діти. Є квартира, робота. Чого ж вам не вистачає? — Але ми більше не можемо жити разом. — Ви можете! Я впевнена, ви любите один одного. У вас почалася криза у відносинах, ви повинні знайти рішення цієї про блеми, щоб повернути колишню любов, а ро злучення — не вирішення.

Найцікавіше — дочка часто розповідала мати про свої про блеми в сім’ї. Вона знала про всі сварки і скандали в будинку дочки. Вона прекрасно знала, який у неї зять алк ог олік, любитель пропадати ночами з друзями. Його зараз називали б модним словом «абьюзер». Так, він був тим ще тираном в стосунках. Теща і знала, і не хотіла знати одночасно. Їй було важливіше те, як сім’я її дочки виглядала з боку. Вона намагалася створити картину ідеальної сімейного життя в очах у інших. Така поведінка людей дуже часто зустрічається, варто тільки бути уважніше. Це можна назвати «життям з широко закритими очима». Жінка хоче побудувати сімейне щастя в 40 років? Нехай схаменеться. Жінці потрібно жити заради дітей, а не заради власного уявного щастя. Дитина пішла з сім’ї на грунті кон фліктів з батьками? Його про блема. Він повинен отримати освіту. У нього тільки одна задача в цьому віці — вчитися. Чоловік пішов до іншої жінки після 30 років шлюбу? Неможливо.

Свою дружину не за тіло, а за душу потрібно любити. Чорношкірі люди теж можуть жити в Росії, виходити заміж або одружуватися на російських? Ні, не може такого бути. Діти-інв аліди теж існують в суспільстві? Їм потрібно приділяти увагу і поважати їх права, яких, до речі, стільки ж, скільки і у неін валідам? Ні, не чули, не може бути. Але заперечення вже доведених фактів не робить їх гниле життя краще. Таким людям потрібно насильно відкрити очі на очевидні речі. Невже вони не знають, що між їх вигаданими світами реальним життям є колосальна різниця. Така страусина політика дуже поширена. «Голову в пісок» — і про блеми немає! А насправді, легше працювати з наявними пр облемами, ніж уявляти їх відсутність і змушувати інших вірити в те саме.