Низка невдалих зустрічей призвела до цікавої розв’язки. Навряд чи я могла припустити таке

ПОЛИТИКА

Оксана з шістнадцяти років зустрічалася з Артуром. Вони знали одне одного з дитинства. І навіть до авіаційного інституту вони надійшли разом. Навчилися і почали працювати. Він пілотом на судні, вона є бортпровідницею. Вони працювали на одну авіакомпанію, але були на різних рейсах.
Через якийсь час Артур закохується у бортпровідницю, яка працювала на його судні. У них розпочався службовий роман. Наближалася відпустка, яку він обіцяв провести з Оксаною. Вони заздалегідь купили путівки до Таїланду. Як сказати їй не знав, вони ж зустрілися цілих дев’ять років. Оксана була дуже добра, мила, чесна дівчина, хоч і дуже уразлива і вразлива. Артур набрався хоробрості, та все ж сказав їй правду напередодні поїздки. Оксана, звісно з ним їхати не стала. Її відпустка була зіпсована, а серце розбите. А Артур все ж полетів і не один, а з новою коханою.

Раптом першого ж дня відпустки, їй у квартиру зателефонували. Вона відчинила двері, і побачила чоловіка, який невпинно дуже емоційно щось говорив. Виявилося, це був її новий сусід знизу, і зайшов він до неї, бо вона затопила його. Він прийшов, щоб перекрити воду, усунув проблему та пішов.
Наступного дня вона зустріла його на вулиці. Він вигулював собаку, який накинувся на Оксану. Вона її не вкусила, а просто сильно налякала. Дівчина дуже боялася собак, тому вона сильно обурилася на хлопця, що він погано стежить за своїм собакою!
Потім після рейсу, коли вона приїхала на вихідні додому, сусід знову прийшов із тією самою проблемою. Цього разу води не було, і вони не могли зрозуміти, звідки проблема. Викликала вона сантехніка, кран поміняли. Вона сподівалася, що більше не побачить цього сусіда. Наступного дня вона спізнювалася і буквально вибігла на роботу, він проїжджав повз, хотів їй запропонувати, підвести, але випадково її забризкав, бо там була велика калюжа після дощу. Вона в шоці, переодягнутися не встигає, довелося їй їхати так.

Вони періодично зустрічали одне одного: на вулиці, у магазині. Спочатку просто віталися, а потім слово за словом і помчало. Минув час, і Оксана помітила, що вже відчуває симпатію до сусіда. Їй уже було приємно розмовляти з ним. Як потім він зізнався їй, це було взаємно. Віталій виявився дуже милим хлопцем та гарною людиною. У них були схожі інтереси: вони слухали ту саму музику і любили футбол.
Через кілька тижнів вони почали зустрічатися, а за півроку одружилися. Віталій з нетерпінням чекав на цей день. Тоді Оксана усвідомила, що якщо людина любить, вона не тягтиме час, а мріятиме побачити тебе своєю дружиною, і чим швидше, тим краще.
А Артур все ніяк не нагуляється і продовжує міняти жінок як рукавички.