Маленька Мілана щовечора збирала залишки обіду та вибігала з дому. Незабаром я розкрив всю правду

ПОЛИТИКА

Ніхто й не помітив, як 11-річна неслухняна, прим хлива Мілана перетворилася на податливу, лагідну дівчинку. Замість того, щоб тікати з дому при кожному зручному випадку, Мілана стала допомагати мамі по дому, робити уроки навіть до того, як мама про це просила, але поряд з тим, вона стала дивно поводитися в іншому плані. Щодня дівчина збирала залишки недоїденого обіду у фольгу, одягалася та вибігала з дому. Батькам було дуже цікаво, чим дочка займається і до кого вона так поспішає щодня. Вони вирішили з’ясувати це якнайшвидше. Якось батько Мілани вирішив сісти на хвіст доньці. Він йшов її слідами тихо і непомітно. Коли дочка підійшла до смітника, і там хтось заскулив, той зрозумів – Мілана годує собак, невинне дитяче заняття. Але тут дочка заkричала:

— Галько, виходь, це я, Мілана. За сміттєвими контейнерами ховалася маленька дівчинка. На вигляд їй було років 3-4. Вона була вся бру дна і в одязі не за віком. Тільки підійшовши ближче, батько Мілани зрозумів, що це одяг його доньки з засученими рукавами та мотузками на штанях, щоб усе трималося. Дівчинка жадібно уплітала їжу з фольги за обидві щоки, коли до них вийшов тато Мілани. — Потрапили дрібні nартизани? Галя зляkалася, вона побігла, сховалася за смітник, але Міла її заспокоїла. — Галю, це мій тато, він добрий. Скоро зима, — продовжила маленька дівчинка з дорослою розсудливістю, — один мій плед від холоду не врятує. Тато тобі допоможе він добрий, виходь. Дівчинка вийшла до них із вин ним обличчям. Виявилося, маленька Галька втекла з дому, бо її мати, колиաній зеk, залишала на дівчинці нові синці щоразу, коли та просила поїсти чи допомоги у чомусь.

Потрапивши під руку матері вкотре через шматочок сухого хліба, маленька дівчинка втекла з дому. Їй не було де залишатися, вона жила на сміттєзвалищі, а їжу, одяг (зокрема і плед) їй приносила Мілана. Чоловік забрав дитину додому. Вдома її помили та переодягли. Батьки Міли знайшли маму Галі. Та спокійно сказала, що її дочка живе у бабусі. Звичайно, вона ж не могла зізнатися, що дочка від неї втекла. Галя мала молодшого брата – Гришу, який жив з матір’ю. До нього жінка ставилася краще, ніж до Галі. Галина наро дилася, коли мати була у в’я зниці – ось звідки виходила нелюб матері до доньки. Власне, через Грицька су д не позбавив ніkчемну матір батьківських прав (для су ду було важливо залишити хлопчика в сім’ї). Галина залишилася жити у будинку Мілани. Зараз дівчинці 6, але до школи вона не збирається, бо для цього вона не має відповідних документів.