Мама зрозуміла, що її розлу чена дочка витрачає купу rрошей на різні непотрібні покупки і вирішила добре провчити її

ПОЛИТИКА

-Якщо ти можеш дозволяти собі носити нові речі, то плати за квартиру сама. Більше ми з батьком не допомагатимемо тобі. Мама Наталії заявила таке після того, як побачила, що вона купила собі новий плащ і нову сумку. -Мам, ти ж знаєш, що мені не було чого одягнути, і сумка була порвана, — намагалася виправдовуватися Наталія. -От і я про те ж, якщо вже можеш купити собі нові речі, то й плати сама за квартиру, — заявила мати. Справа була в тому, що батьки Наталі nлатили за її квартиру вже 3 роки. У неї п’ятирічна дитина, яка дуже часто хво ріє. У садок ходить раз чи два на тиждень, бо в решту днів постійно хво ріє.

То температура, то бі ль у жи воті. Через це Наталія не може ходити щодня на роботу. Вона знайшла роботу в офісі, який знаходиться поряд з будинком, де можна ходити в офіс 2-3 дні, а в решту днів робити роботу з дому. Гроші невеликі, але все одно рада, що хоча б ця робота є. Є няня, яка дуже хороша та допомагає їй, але можливості немає щодня платити. Вона з радістю залишається з дитиною, коли Наталія має ходити на роботу. Щодо чоловіка, то вони розлу чилися, і після цього їй довелося з дитиною пожити спочатку у батьків, потім уже батьки запропонували їй платити за квартиру; і вона з дитиною переїхала на маленьку квартиру.

Чоловік щомісяця відправляє жалюrідні 200 rривень, і вона абияк справляється. Раніше вона жила з батьками, у них двокімнатна квартира, але батьки спали у різних кімнатах, бо тато хропів. Наталія не мала особистого простору. Ось і коли батьки запропонували зняти за неї квартиру, вона була дуже вдячна і рада. Грошей вистачало лише на речі дитини, їжу та комунальні послуги. Після того, як за 3 роки Наталія вперше купила собі плащ і сумку, мама помітила це і сказала їй, що більше не збирається їй допомагати. Чи правильно робить мама Наталії? Чудово знаючи її становище, знаючи про хлопчика, точніше – про його здоров’я. Чи не еrоїстично з її боку? Чи таки вона й не повинна платити за квартиру доньці? Як ви думаєте?