«Віддам вам квартиру тільки за однієї умови.» сказала свекруха, але коли ми почули її умову, мало не скам’яніли

ПОЛИТИКА

У нас з чоловіком двоє синів. Ще у чоловіка є брат рідний, у нього дочка наро дилася, ровесниця наших синів. Жили ми всі дружно і спокійно. Пару раз на рік приїжджали до свекрухи, вона гостей приймати не любить, тому приходили до неї тільки у свята. Але нам же від цього легше, менше сварок в сім’ї. А то у всіх моїх подружок сварkи тільки через свекруху. Цього разу після Нового року свекруха заявила: — Мені поми рати ще рано, але спадщину вже планую записати. Так що приносьте мені кожен ваші тести ДНK на батьківство онуків, щоб я точно могла бути впевнена. Я посміялася з цієї новини, чоловік теж.

Ми ще з сім’єю брата переговорили, що у бабусі під старість років не всі вдома. Та й якось забули про цей випадок. Свекруха наша дуже любить різні ток-шоу дивитися. При чому за героїв програми так nереживає, як ніби за рідних людей. Говорити їй про те, що половина всього, що вона дивиться це вигадка і сценарний хід – марно. Свекруха яро вірить, що все в телевізорі — чиста правда. Пройшов місяць, і чоловік повідомляє, мовляв, його брат з дружиною зробили тест ДНK своїй дитині, принесли всі довідки мамі, і вона вже готова відписати їм свою квартиру в центрі міста. А таких квартир у свекрухи дві. При чому вони великі, так ще й в центрі-дуже дорогі.

— Може і ми тест зробимо і мамі покажемо? — запитав чоловік. — Ти серйозно? Ти не віриш, що це наші діти, що ти їх батько?! — Я-то вірю. Але мамі на словах не доведеш. -Я не збираюся ніяких тес тів здавати, ми що, в школі чи що та й взагалі, якщо твоя мати не вірить, що онуки її рідні, то ми більше до неї в гості не прийдемо. — А як же квартира… вона ж її знову братові перепише. — Тобі не здається прини зливим те, що вона від нас вимагає? Якщо вона вірить тільки своїм шоу в телевізорі, а не рідному синові, то мені цій жінці нічого сказати. Так ми і не зробили ніякого тесту; чекаємо, що далі скаже свекруха.