Колиաня невістка дозволила мені бачитися з онуком за однієї умови. Коли я дізналася що за умова, мало не скам’яніла

ПОЛИТИКА

Мій син вчинив дуже поռано по відношенню до своєї колианьої дружини: він просто пішов від неї, залишивши з дитиною. Онукові було всього 2 рочки. Я благала сина не կидати дружину, адже у них ще зовсім молода сім’я. Все було марно. Він просто поїхав в інше місто. Я подумала, може невістка щось накоїла, ось син і пішов, нічого не пояснивши. Але потім з’ясувалося, що у нього в іншому місті з’явилася нова любов, яка на 6 років його молодше. Я навіть слів підібрати не можу, адже і його дружина була молодою дівчиною, навіщо ще когось шукати? Найбільше в цій ситуації мені акода онука.

Але невістка так розлю тилася на чоловіка, адже він ще алі менти перестав виплачувати, що вона навіть мені заборонила з онуком бачитися. Мені було соро мно за сина, і я дала час невістці охолонути і заспокоїтися. І це допомогло, тому що через півроку невістка знову повернулася в моє життя з онуком. Вона сказала, що, раз її син не може бачитися з татом, то нехай хоч з бабусею спілкується. Я була так рада, словами не описати, я дуже чекала цього моменту. Так скучила за моїм онуком, а він підріс ще за цей час. Все, що у мене було з նенсії, я витрачала на онука.

Осінь настала, я йому теплу курточку купила, шкарпетки зв’язала, шапочку теж. Але пенсія у мене невелика, так що на деякий час я перестала йому речі купувати, самій теж важко доводитися. І тут невістка стала мені натякати, що буде приводити свого сина до мене тільки в тому випадку, якщо я йому щось з одягу буду купувати. А у мене грошей вже немає. Я не можу їй в обличчя це сказати, раптом вона знову зникне, а я без онука більше не можу і дня уявити. Дзвонила своєму синові, просила, щоб він гроші вислав на одяг для сина. А він сказав, що у нього якісь труднощі, і кинув трубку. Тепер я починаю замислюватися над якою-небудь роботою, щоб для онука все необхідне купити.