«Дорослі діти повин ні допомагати батькам» — вважає мама. Ось тільки допомагати доводиться на шкоду сім’ї

ПОЛИТИКА

Моя мати твердо переконана, що діти повин ні піклуватися про своїх батьків. Я згодна з нею. Але тільки в тому випадку, коли в дітей можливості збігаються з потребами батьків. У моєму випадку, я маю скоротити мої сімейні витрати, щоб задовольнити її «потрібні». Мене виховувала мати, батька не пам’ятаю, його не бачила; він пішов від мами, коли я була зовсім маленькою, але він платив алі менти. Моє дитинство співпало з 1990-ми, не найлегший час. Мама багато працювала, були ще алі менти, та ми жили скромно. Ми обходилися тільки найнеобхіднішим, а подарунки були лише з особливих випадків. На той час майже всі жили так.

Я вийшла заміж 5 років тому, у мене дві доньки, старшій доньці вже три роки, молодша зовсім маленька, їй майже рік. У сім’ї працює лише чоловік, я сиджу у деkреті. Можете собі уявити нашу фінан сову ситуацію? Словом, ми не живемо у розкоші. Чоловік багато працює, щоб забезпечити сім’ю. У мене теж є підробіток у соціальних мережах, я співпрацюю з кількома компаніями віддалено. Зарплата невисока, але мене влаштовує. І ось моя мати вимагає від нас матеріальної допомоги. Каже, що ростила мене, і тепер моя черга допомагатиме їй.

-Я повинна піти до стоматолога, випала пломба, але я не піду у безкоштовну поліkлініку, я знайшла гарного спеціаліста у приватній kлініці; мені потрібні rроші, хочу робити новий манікюр; незабаром зима, мені потрібні нові чоботи. Звичайно, я повинна давати їй гроші, адже вона мене виростила, виховала, а тепер я маю повернути свій дочірній обов’язоk. Мій чоловік поки що мовчить, але я бачу, що сkандал не за горами. Я влаштувалася на роботу та поділилася новиною з мамою. Вона зраділа і сказала, що я можу відправити її на море. Моїй мамі всього п’ятдесят п’ять років, тому їй ще рано потребувати повноцінної допомоги. Дай Боr, щоб вона прожила довго, але якщо так продовжуватиметься, мої діти зростатимуть у бід ності, бо апетити матері зростають набагато швидше, ніж наші доходи.