Мій хлопець сказав мені, що одержав від поме рлої бабусі сnадщину. На першій зустрічі з його батьками раптом із кімнати вийшла його бабуся

ПОЛИТИКА

Я виросла в атмосфері любові та поваги до людей похилого віку. Моя мама завжди говорила, що сім’я дуже впливає на світосприйняття людини. Дуже рідко у людини сkладаються різні настанови. На одній вечірці я познайомилася з хлопцем, він мене зачарував із першої секунди. Він був такий чемний, ввічливий і уважний. Просто ідеальний чоловік. Ми зустрічалися майже два роки, але я ніколи не ночувала в нього. Він не сподобався мамі та бабусі, і вони порадили не поспішати з весіллям. Наші зустрічі тривали, і він зробив мені пропозицію – я погодилася. Він не поспішав знайомити мене зі своїми батьками. Чомусь це не виходило, постійно відкладалося. У мого коханого були мати, батько та молодший брат. Жили вони у двійці. Він мені казав, що має свою квартиру, яка, за його словами, дісталася йому у спадок від бабусі.

З цих слів я дійшла висновку, що його бабусі немає в жи вих. Нарешті мені вдалося відвідати його батьків. Мене прийняли дуже тепло, і моє перше враження було чудовим. Його батьки справили на мене гарне враження, у вітальні накрили щедрий стіл. Його молодший брат привітався з нами, але не захотів приєднатися до нас, узяв шматок торта та повернувся до своєї кімнати. Ми добре провели час, була невимушена розмова. Потім я пішла до туа лету. І раптом почула розмову сина та матері. Мій коханий сказав, що бабуся йому заважає, не хоче бачити її у своїй кімнаті. А мати відповіла, що після мого відходу вони приберуть бабусю з його кімнати. Я подумала, що йдеться про вихованця. Наприклад, у моєї бабусі була кішка, яку звали Донечка. Я не могла припускати, що розмова реальна про бабусю.

Того вечора, коли я збиралася йти, зі спальні вийшла стара жінка. — Мамо, чому встала, тобі треба лежати? — Запитала мама мого хлопця. З винним виразом обличчя вона сказала, що їй потрібно в туа лет. Мені стало дуже ніяково, я поспішно попрощалася і пішла. Я спитала нареченого, чому ніхто не запросив її до столу, чому мене не познайомили з нею. Він відповів, що вона хво ра, весь час лежить у ліжку. Ще додав, що його батьки забрали її, бо вона потребує догляду. Я не повірила. Бабуся була ба дьора, і не виглядала хво рою. Подруга моєї бабусі живе по сусідству і розповіла мені одного разу, що батьки мого хлопця два роки тому забрали собі бабусю і змусили її оформити квартиру на сина. Тепер вона мешкає у них на кухні. Я вирішила розлу читися з ним. Зрозуміла, що він не той, за кого себе видає.