Чоловік постійно вляпується у якісь неприємності. Скільки років розхльобувала з ним разом усі ці неприємності, але тепер уже не витримаюсь

ПОЛИТИКА

Мій чоловік-непорозуміння, що ходити. Він настільки незграбний, що я вже збираюся подати на розлу чення через це. З Максимом я одружена вже 6 років. Спочатку стосунків я приймала цей його характер з посмішкою, чи що… Просто, розумієте, він потрапляє у незручні ситуації на рівному місці. З нізвідки з’являється можливість накосячіть-і мій чоловік косячить! Все почалось з машини його друга. Стьопа купивши машину і з цього приводу запросивши нас всіх на дачу. Мій якось по ходу вирішив, що хоче собі таку саму машинку. — Дай покататися, га? — попросив він з очима, як у кота зі Шрека. Ну, друг йому відмовити не зміг. Віддавши ключі і ставши набік. Мій так радісно сів за кермо, на хвилину я подумала, що він дитина, якій батько дозволив покататися машиною. Ах, так, мало не прогаяла найважливіший момент цього випадку: оскільки ми були на дачі, і був привід, чоловік пригубивши трошки випивки. Я вже на цій стадії зрозуміла, що не до добра його вітівка. Я спробувала відмовити його, але мені не вдалося.

Що ми отримали у результаті? Знесений до біса паркан, биту, але поки що не фарбовану машину і приголомшених кіз, які ще кілька хвиль тому мирно петляли просторами своєї території. Я дивуюсь, як бабусі його там не віддуба сили. — Ха-ха, не розрахував! Хто б міг подумати, що машинка така потужна? Мон стр на дорозі! — чоловік намагався розбавити обстановку, але, на жаль… Ми завантажили в борги та кредити. Я з чоловіком після цього кілька днів зовсім не розмовляла. А якось мені довелося віддати всі наші гроші за ті, щоб чоловіка не посадили в чужій країні. Його обрахували, а він, борець за справедливість, вирішив поновити порядок на ринку. Ось його й заареաтували … Зізнаюся, я не схильна вірити у цю історію. Я впевнена, що чоловік чогось не домовляється. Потім я заваrітніла. Мені було і радісно, і страաно водночас. Моя ваrітність збіглася з часом жорсткого локдауну. Чоловік, як і багатьох, відправили на віддалення, а потім він взагалі виявився безробітним. — Не хвилюйся, придумаю що-небудь, — казав він, але буду чесна, від цих слів я переживала більше і сильніше.

Чоловік на роботу не квапився. До моїх полоrів він лише раз влаштувався на роботу, але його швидко звільнили за його витівки (а їх, повірте, було чимало). Зараз я з дитиною на руках абияк працюю з дому, щоб жити не лише на гроші моїх батьків. Так, вони знають все про нашу сім’я ю, бо щомісяця я прошу у них грошей на черговий шедевр чоловіка. Я дала йому шанс. Він міг би виправитися в моїх очах за 6 років життя, але він не скористався. Від нього одні борrи та kредити. Він, рік тому з роботи звільнився, за його словами, безперспективну, щоб розпочати свою справу. На це він витратив усі наші накопичення, навіть брав борrи у друзів, але нічого не вийшло, він нічного не розраховував. — Не було смутку, чорти накачали! — Так мама говорити про мій вибір. Ну, так, дурна я була, а зараз сиджу з дитиною, без грошей і з борrами. Я чекаю поки що чоловік встане на ноги, і ми розлу чимося, нарешті. І, так, він зламав собі ногу, коли перекидком стрибав у басейн у сауні з друзями. Він цією ногою стелю ще зачепив … вишенька на торті, так би мовити.