Чоловік забув про наше існування, і тепер весь час проводить із сім’єю загиблого брата . Все б нічого, якби не одне АЛЕ

ПОЛИТИКА

У нашій сім’ї зараз непроста ситуація : шлюб тріщить по швам і я вже замислююся про розлу чення . Декілька місяців назад у сім’ї чоловіка сталося rоре – його рідний молодший брат потрапив в ава рію , піաов із жит тя. У нього залишилися два сина та дружина ; це , звичайно , дуже страաно , нікому такого не побажаєш . .. І зараз мій чоловік постійно буває в домі свого брата , незважаючи на що , що всі сумні заходи вже пройшли . Справа в тому , що брат чоловіка затіяв ремонт у квартирі , і природно , після нього дружина не змогла б завершити почате . Я, звичайно ж, нічого не говорила , розуміла , яке це горе — втратити годувальника, тому і мовчала .

Але незабаром я стала помічати , як чоловік , трохи що , відразу біжить до вдови , щоб полагодити щось , відремонтувати , у той час як я викликала сантехніка , коли у нас були проблеми в будинку . Своєму чоловікові я не могла нічого сказати , у нього не було часу на власну сім’ю . Можливо , я перебільшую , але не можу зрозуміти вдо ву , адже вона може сама скористатися послугами , тим більше , вони ніколи не біду вали . Я намагалася поговорити з чоловіком , все без толку , він запевняв , що вони йому рідня і треба допомагати , що їм потрібно міцне чоловіче плече .

Він також сказав , що його племінникам потрібен дядько , і якщо зараз упустити з виду їх виховання , потім буде занадто пізно . Я не можу зрозуміти , чому чоловік не хоче помічати , що його сім’я теж потребує чоловіка , батька , адже його доньки вже забули , як виглядає їх тато . Старша дочка постійно питає , де тато , чому він не приходить : ми його бачимо по вихідним і то дуже рідко , майже на кілька годин . Я не знаю , скільки це буде продовжуватися , але я не хочу так далі жити . Скоро поїдемо до батьків , трохи відпочити . Ось я думаю , що навіть назад не повернуся .