Коли син одружився, перший раз в житті не прийшов до мене привітати мене. Сер це аж защемило, коли дізналася причину.

ПОЛИТИКА

У мене троє дітей, старші дочки і молодший син. Дочки давно вже вийшли заміж, у мене від них онуки. А ось син одружився рік тому. З невісткою він познайомився в соц. мережах вона з сусіднього міста. Вони не хотіли пишне весілля, тому після реєстрації в РАГСі ми разом з родичами і знайомими поїхали в кафе, веселилися, співали, танцювали. Весь вечір невістка навіть разок не посміхнулася. Я попросила своїх дочок спробувати з нею поспілкуватися, розвеселити її. — Мам, — кажуть мені дочки, — вона поводиться зарозуміло. Неначе вона краща за нас, а ми не гідні з нею спілкуватися. Ну, що поробиш. Змусити я їх не можу, при тому, що і мені вона не сподобалася. Вони прожили з нами тиждень. Протягом усього цього тижня невістка не вийшла з кімнати сина, а всі мої спроби спілкуватися відхиляла.

Після син знайшов орендовану квартиру, і вони переїхали. Якщо чесно, я була дуже рада, тому що її присутність стала нер вувати мене. Після їх переїзду ми рідко спілкувалися. Я до них не ходила в гості, не стала нав’язуватися. Іноді дочки ходили до них і розповідали, що вона їх ігнорувала, сиділа в телефоні, нічим не пригощала. Всіх влаштовувала ця нейтральність, тому і жили без сkандалів. Пройшов приблизно рік, і тільки тоді виникла nроблема. Справа в тому, що у нас в родині є звичай – зустрічати Восьме березня разом. Навіть Новий рік ми відзначали окремо, кожен зі своєю сім’єю, а в Міжнародний жіночий день всі мої діти, їх другі половинки, онуки їдуть до мене, я накриваю на стіл і пригощаю всіх смачними стравами.

Так от, подзвонив мені син, каже: — Мам, мене не буде на Восьме березня. Пробач. Я спочатку подумала, що вони кудись поїдуть, так як на Новий рік були у відпустці. Але виявилося, він просто залишиться вдома з дружиною. — Просто дружині не подобаються ці n’яні танці, пісні. — Синку, ну хоча б на годину. Можете прийти до розпалу свята. Він став придумувати відмовки. Я не хотіла ставити його в незручне становище. — Синку, скажи мені чесно. Ми твоїй дружині не подобаємося? — Мам, просто вона з іншої родини. Її батьки-пристойні аристократи. У них так не прийнято. Я так розлю тилася. Виходить, син порушує сімейний звичай через nримхи дружини. Він так змінився. Звичайно, я обра зилася. Дочки теж обра зяться на брата, коли дізнаються. Я ще їм не розповіла. Скоро у мене день народження. Якщо історія знову повториться, я змушена буду вжити заходів.