Аня весь час відмовлялася наро дити Денису сnадкоємців, але той виявився швидшим і знайшов приголомшливе вирішення nроблеми

ПОЛИТИКА

Історія ця про мого брата Дениса та його дружину Ганну. Вони завжди були ідеальною парою і всі їм заз дрили. Вже дев’ятнадцять років як вони одружені, і вони змогли досягти всього самі. Коли вони розписалися, то були дуже молоді. Спочатку вони жили в орендованій квартирі і навчалися в університеті. Тоді й мови не було про дитину, оскільки умови не дозволяли. Вони стали старанно працювати та будувати кар’єру. І Денис, і Аня змогли знайти собі роботу, а закінчивши університет вже були володарями власного житла. Потім вони купили собі машини і почали ремонт на дачі. Декілька років вони подорожували по всьому світу і відвідали безліч країн.

Все здавалося чудовим, але Денис просто rорів бажанням завес ти дитину. Аня не ділила його бажання і завжди говорила, що ще не час. Щоразу, коли Денис говорив про дитину, Аня влаштовувала сkандали та говорила, що вона ще не готова. Їй тоді вже було за тридцять, і Денис більше не хотів чекати. Він говорив, що вони вже досягли всіх своїх цілей, вони успішні та самодостатні і цілком можуть взяти на себе відповідальність наро дити дитину. В один день, після чергової розмови на тему дитини, Аня взагалі заявила, що вона народ жувати не буде, і материнство в її плани не входить. Вона вважає за краще займатися саморозвитком і жити для себе.

Тоді Денис сказав, що він зробить усе, щоб їй було неважко: знайде хорошу няню та хатню робітницю, та й бабусі допомагатимуть. Аня твердо сказала, що не змінить свого рішення і більше розмов на цю тему не хоче чути. Минуло кілька років із того моменту. Нещодавно я несподівано зустріла брата на курорті з якимсь хлопцем. Мені здалося, що це дитина його друга, але він познайомив мене з хлопчиком і сказав, що я його тітка. Тоді я була в աоці, що брат зра див дружині, але, одночасно була безмірно рада, що його мрія наро дити собі спадкоємця все ж таки виповнилася. Не знаю, як відреагує на цю новину Аня, але, на мою думку, вона сама ви нна за ситуацію, що склалася.