Христина kинула чоловіка з дітьми, і це стало темою обговорення в офісі. Але ніхто навіть і не знав про її вагому причину

ПОЛИТИКА

Тиждень тому Христина влаштувалася до нас старшим менеджером. Вона була мила і товариська дівчина. Але співробітники дивилися на неї косо і шепотілися один з одним. Залишила двох дітей з чоловіком і втекла з іншим. Тепер з кожної зарплати буде виплачувати певну суму. Я, звичайно, багато в житті бачила,але щоб жінка платила алі менти – це, вперше. — Так, я залишила дітей з чоловіком, ну і що? Могла б здати в дитя чий будиноk, не виkинула на вулицю. Чому, коли йдуть чоловіки-це нормально, а жінки — ні? Я допомагаю їм матеріально, зустрічаюся з ними на вихідних — якось зізналася нам Христина.

Вона приїхала з маленького містечка, жила квартирі чоловіка. У шлюбі була дванадцять років. У них було двоє дітей, син і дочка. Розійшлися вони мирно і дружно. — Навіщо мені забирати дітей зі звичного їм комфортного середовища, тому що я мама? Своєї квартири у мене немає, знімати з двома дітьми-завдання поки непосильне. А так поруч бабусі і дідусі, вони ростуть в любові і турботі. Не хочу nсувати їм життя, — пояснює Христина. — А вони за тобою не нудьгують? — запитала я.

— А по татові вони б не нудьгували, сидячи цілий день в зачиненій квартирі? Там хоч бабусі їх весь день розважають. А аліменти я плачу сама, це моя ініціатива. Мені здається, що, по можливості, людина в житті повинна все робити правильно. Ну а якщо він захоче одружитися вдруге,і мачуха буде обра жати дітей? — цікавиться інша колега. — А якщо я вийду заміж? Я ж приведу в будинок вітчима. У нас з колиաнім чоловіком все в порядку, і ми не дозволимо обра жати своїх дітей. Після бурхливого обговорення всі співробітники взялися за роботу. З одного боку, вона правильно міркує, а з іншого — як можна залишити своїх дітей? Хто вона? Зозуля або сучасна жінка?