Свекруха вимагала, щоб ми все робила за встановленим нею графіком. Проспав-залишишся голодним до обіду. Не встиг на вечерю-ляжеш спати голодним. Я виставила чоловікові ультиматум

ПОЛИТИКА

Ми з чоловіком купили квартиру по іпотечному кредиту. А тут зовиця наро дила. Свекруха перебралася до дочки, щоб допомагати з дитиною. Квартира її пустувала. Ось чоловік і запропонував, переїхати жити в її квартиру, а в свою пустити мешканців. А виручені кошти направляти на оnлату кредиту. Свекруха проти не була, тому незабаром ми стали жити у неї. Я сподівалася, що свекруха затримається у дочки на рік — півтора. І до цього часу ми зможемо більш-менш утрясти свою ситуацію. Але свекруха повернулася через півроку. Коли ми жили без свекрухи, я ретельно стежила за порядком і чистотою в будинку. Щоб не нариватися на kонфлікт.

Але виявилося, що старалася я марно. Свекруха акуратністю і охайністю не виділялася. Зате була схиблена на розпорядку дня. Після свого повернення, свекруха вимагала, щоб ми все робила за встановленим нею графіком. Зручно нам це чи незручно, її це абсолютно не цікавило. Все повинно було виконуватися відповідно до встановленого розпорядку. Наприклад, я працюю до пізнього вечора. Відповідно прокидаюся після десяти годин. Але зараз вона буде мене ні світло, ні зоря, тому що снідати ми повинні о восьмій годині. Якщо я проспала сніданок, то залишуся голодною до обіду. Якщо її син затримується на роботі, і не встигає до вечері, то лягає спати голодним.

Нам заборонено митися вдень, тому що купатися дозволено тільки ввечері. У вихідні так само не можна спати довше покладеного. Моє терпіння скінчилося через два місяці. Я виставила чоловікові ультиматум: або ми переїжджаємо в свою квартиру, або я з ним розвожуся. Звичайно, в такому випадку ми втрачаємо дохід від своєї квартири. Але натомість збережемо нерви і здоров’я. Чоловікові, який з малих років жив по режиму матері, положення не здається таким жа хливим, як мені. Він пропонує не поспішати, а спробувати звикнути до режиму. Але я не хочу звикати до чужого моєму організму режиму. А якщо свекруха завтра вивісить графік, кого і коли мені наро джувати, що тоді?