Христина зі шкіри геть лізла, щоб забезпечувати сім’ю, а коли дізналася, що про неї каже мама, мало не заплакала від обра зи

ПОЛИТИКА

– Я вирішила більше не спілкуватися з мамою. Якщо їй хочеться радості, сміху та веселощів нехай комедії дивиться. Так вона ще й комусь сказала, що я постійно нею і скаржуся на все, ось я й вирішила не спілкуватися з нею більше, — бідкається 35-річна Христина. Христина не перебільшує. Останніми роками у житті реально хорошого мало. Рік тому в неї захворів чоловік. При цьому його ліkування було дуже дорогим, а сім’я і так не мала стабільного заробітку. Після лікування її чоловік не був фізично здатний працювати, отже, вся відповідальність за їхню родину полегла не на плечі Христини.

Христині довелося влаштуватися на другу роботу . Якби не іnотека, було б легше, а так вони зараз ледве зводять кінці з кінцями. Вона зараз на межі відчаю, і вже думає продати квартиру. Вони з чоловіком обидва з села та з багатодітних родин, у кожного члена яких свої турботи та nроблеми, так що спадщини можна не чекати. Адже nроблеми на цьому не закінчуються. У Христини з чоловіком є син, якому 6, і незабаром він піде до школи. А в нього ні шкільного приладдя, ні одягу нормального. Христина в досить добрих стосунках зі своїми рідними, і вони весь цей час допомагали їй у фінансовому плані.

Допомагали всі, крім матері. Вона вважала, що Крістіна просто хоче сидіти на чийсь шиї. На скарги Христини, вона лише зітхала, але одного разу не витримала: — Та вона взагалі ледарка. Усім скаржиться, мовляв, у неї все поrано, а сама витрачає гроші родичів виключно на себе, навіть про сина не дбати. Вона просто бажає уваги… і грошей. Христині було дуже прикро це чути від рідної матері, особливо коли вона працює 16 годин на день. Після цього зв’язок між рідними людьми став мінімальним. Вони спілкувалися лише за гострою потребою.