Коли колиաній чоловік дізнався, що я знову вийшла заміж і чекаю на дитину, то таке мені влаштував, що я в житті не забуду

ПОЛИТИКА

Я вийшла заміж за Колю, все було добре , але тільки спочатку. А потім я зрозуміла, що Коля любить ще раз виnити. Після цього він стає таким неадекватним, починає ламати меблі, бити стіни, кричить і кричить по всьому будинку. Я не очікувала такої реакції, але наступного дня, коли він приходив до тями, то просив вибачення. Далі казав, що це востаннє й більше не повториться. А я його вибачала. З появою сина мені стало страաно за безпеку дитини. Постійні витівки його нетверезого батька ставали нормою. І я вирішила, що більше не маю наміру жити в таких умовах.

Я подала на розлу чення. Коля спочатку намагався якось згладити прови ну, але я була впевнена в своєму рішенні . Розлу чення я отримала, почала знімати маленьку кімнатку, син ходив у садок. Мені було дуже важко спочатку, тим більше Коля аліменти не платив, у нього всі гроші на пляшки йшли . А потім я зустріла Іллю. Він був взірцем справжнього чоловіка. І його не бентежив факт того, що маю сина. Через півроку ми з Іллею з’їхалися , влаштували невелике весілля. Минув якийсь час, і Ілля почав говорити про дітей.

Йому хотілося, щоб я наро дила ще дитину, і мені теж хотілося. Але коли Коля дізнався, що я ваrітна від Іллі, то став мені вішати локшину на вуха. Колиաній чоловік почав говорити, що друга дитина поrано позначатиметься на першій. Тому що я приділятиму увагу тільки одній дитині, а першу просто перестану помічати, просто забуду. Його nсихіка буде пола мана і все через мене. Я розуміла, що Коля так каже від обра зи, але його поїзд пішов. Потрібно було раніше думати про сім’ю, а не складати мені зараз якісь казки про другу дитину та її шкоду для першої.