Після одного разу свекруха вирішила, що подарунків невістці вона робити більше не буде

ПОЛИТИКА

Син Анастасії Володимирівни одружився з дівчиною на ім’я Наташа. Ось уже кілька років вона намагалася догодити своїй невістці. Дарувала Наташі багато подарунків. Але нічого їй не подобалося. Вона чомусь думала, що свекруха своїми подарунками хотіла образити її. Але ж це зовсім не так. Мама Андрія часто згадувала, які стосунки у неї були зі своєю свекрухою, Катериною Семенівною. Вона теж дуже часто дарувала невістці подарунки, які були потрібні чи подобалися. Але вона просто їй дякувала, бо знала, що ці подарунки від щирого серця. Після одруження Андрія Анастасія Володимирівна намагалася стати гарною свекрухою. Але Наталка поводилася дуже дивно.

Тоді і вона перестала спілкуватися з невісткою. Найголовніше, щоб молоді мали нормальні взаємини між собою. Анастасії Владимерівні було прикро. Але вона прийняла невістку такою, якою вона є, і перестала намагатися з нею потоваришувати. На весілля свекруха подарувала молодим велику суму грошей, тож жодних проблем не виникло. А ось далі з’явилися складнощі та проблеми. Через кілька місяців після весілля, на День народження Наташі , Анастасія Володимирівна подарувала їй гарний набір косметики. Вона сама косметикою майже не користувалася, тому дуже довго вибирала подарунок, консультувалася у магазині із продавцями. Але подарунок Наталці зовсім не сподобався. Вона відразу змінилася в обличчі, і навіть не подякувала свекрусі.

Андрію ж сказала, що його мати навмисне натякнула на те, що вона погано виглядає. Справа в тому, що Наталя старша за Андрія на три роки. Але свекруха навіть припустити не могла, що Наталя так сприйме. На наступне свято мама Андрія подарувала Наталці каструлі та сковорідку. Але й тут не потрапила. Цей подарунок невістці теж був не до вподоби. Вона заявила, що свекруха вважає її поганою господаркою. Потім свекруха подарувала іменинниці теплий халат. Але не вгадала з розміром, і Наталка знову образилася. Вона вирішила, що мати Андрія купила цей халат, бо почала товстіти. Напевно, у неї якісь проблеми з психікою: не може ж адекватна людина так реагувати на подарунки. Їй завжди здається, що її хочуть образити.