Брати та сестри повернулися до будинку, який покидали. Вони почали обговорювати і хотіли зрозуміти , кого з них мати любила найбільше

ПОЛИТИКА

Того дня всі діти зібралися, щоб попрощатися з матір’ю. Кілька років тому також пішов із життя батько. Усі діти приїжджали кожних вихідних майже два місяці і щоразу подумки прощалися з ним. Мати ніколи не скаржилася дітям. Вона розпитувала про все, всім цікавилася. До хати повернулися всі разом. Як разом покидали. Марко забрав сестру та братів у місто. Близнюків – працювати, Любу – вчитися.

Всі одразу зашуміли, поставили стільці, і згадалося всім, як було раніше, начебто й не змінилося нічого. — Будь ласка ! — Люба накрила стіл. Усі дружно сіли за стіл і почали згадувати минулі дні. — Пам’ятаєте, як мама купила нам цукерок і сховала у банку. А ми їх знайшли, і всі з’їли. Вона жодного поганого слова не сказала , — згадав Антон. — А мене любила найбільше, — відзначила Люба. — З чого це ти так вирішила? Як на мене, то вона всіх нас любила однаково? — зауважив Марко.

— Ну ні, я пам’ятаю випадок, коли ми з мамою збирали ожину. Вона поставила відерце на підлогу, міцно мене обняла і сказала, що любить мене найбільше на світі — встрявав у розмову Сергій. — Чекайте, та мені мати те саме говорила. Слово у слово. Антон глянув на родичів і посміхнувся. -І мене мати попереджала, щоб не балакав, що любить найбільше. Вона всіх любила і всім дала, що змогла» , — обійняв він Любу та брата, що сидять поруч.