Мій чоловік відвернувся від матері коли дізнався її таємницю. Більше не їздить до неї. Причина серйозна, але не настільки, щоб залишити власну матір напризволяще.

ПОЛИТИКА

Свекрусі було 36, коли вона наро дила мого чоловіка. Дитину наро дила для себе, не в шлюбі, так як вже не хотіла будувати сім’ю. Жили вони, звичайно, небагато, але добре і мирно. Чоловік завжди згадує з посмішкою на обличчі все своє дитинство. Мій чоловік виріс справжнім чоловіком, за що я вдячна своїй свекрусі. З нею у мене завжди були хороші відносини. Коли народився мій син, вона постійно няньчилася з ним і не випускала його з рук. Завжди мені допомагала по дому. Я вийшла на роботу, і вона сиділа з малюком і ніколи не скаржилася.

Але пройшли роки, моя свекруха постаріла, у неї змінився характер, вона почала вере дувати, висувати якісь дивні вимоги. Коли синові виповнилося 18 років, на дні народження свекруха сказала, що оформить квартиру на онука. Квартира була трикімнатна, велика, красива. Син мій, природно, дуже зрадів. Ми до бабусі часто ходили в гості і купували все, що потрібно було. Але ось одного разу мій чоловік випадково дізнався, що бабуся переписала свою квартиру на чужу людину. Як потім виявилося, це її далека родичка.

Свекруха спочатку робила вигляд, що не розуміє, що відбувається, але потім зізналася, що вона пошкодувала цю жінку, так як та — багатодітна мати. Вона просто з добрих спонукань переписала квартиру на неї. Виходить, вона обду рила мого сина. Після цього мій чоловік і син перестали до неї їздити, так як сильно обра зилися. Але я не можу до неї не їздити, совість моя не дозволяє. Я все так само їжджу до неї і купую продукти. А ця родичка чомусь до неї взагалі не їздить. Природно, свекруха вже пошкодувала, але вже пізно. Вона чомусь думала, що я до неї їжджу, тому що хочу квартиру, а зараз вона вже зрозуміла, що я все це робила без користі.