Пустив колишню дівчину пожити разом із моєю дружиною. А тепер я сам можу залишитися на вулиці через власну дурість

ПОЛИТИКА

Після школи я серйозно зайнявся спортом, увесь свій вільний час присвячував волейболу. Ми з командою їздили турнірами, наймали хороші місця. А головне, мені це подобалося, то в університеті ми стали найкращою командою. Усі дівчата знали наших гравців, тому нареченими ми були завидними. Тільки мені сподобалася дівчинка не з нашого університету. То була рудоволоса Юля, яка навчалася на художника. Юля мене вразила відразу, вона так виділялася серед решти дівчат, була воістину незвичайною. Ми зустрічалися з Юлею весь час, поки навчалися в університеті.

А щойно випустилися і зрозуміли, що в нас починається самостійне доросле життя, то наші шляхи розійшлися. Ми не сва рилися, просто зрозуміли, що наш час уже минув. Для волейболу я був уже старий, тож став працювати тренером саме у своєму рідному університеті. А у нас якраз змінилася там директриса. На місце старої прийшла молоденька Таня. Саме вона стала моєю другою любов’ю. Спочатку ми частіше стали бачитися в стінах ВУЗу, потім я запрошував Таню на обід у кафе. Справа дійшла до побачень у ресторані, а потім уже й до РАГСу. І тільки моє життя налагодилося, як раптом надійшов дзвінок із минулого, це була Юля.

Юля сказала, що зараз не може винайняти квартиру, нікого зі знайомих у неї в місті немає, крім мене. Вона попросилася пожити кілька місяців у мене. Я сказав дружині, що Юля – моя стара знайома, тож Таня була не проти. Так Юля прожила з нами місяці 3, а потім стала наха бніти. У них з Танею почалися сварkи, і тут Юля випалила їй, що вона була моя. Таня вирішила, що таким чином Юля намагається повернути наші минулі стосунки; як би я присягався, що це не так, Таня мені не вірила. Тепер маю таку nроблему. З одного боку, я не можу вигнати надвір Юлю. Але, з іншого боку, моя дружина не хоче жити зі мною, доки Юля у нашій квартирі.