Чоловік кинув мене через пару днів після народження сина, це було дуже важко для мене , але виявилося-найскладніше було попереду.

ПОЛИТИКА

Мій чоловік кинув мене через 3 дні після того, як у нас народився син. Це був удар но жем по сер цю, але наслідки були ще rірші, і справжній удар, можна сказати, був ще попереду. Мені доводилося працювати на двох роботах з нічними змінами, щоб грошей вистачало хоча б на гречку. Днями і ночами я зі шкіри геть лізла, лише щоб мій син жив в достатку. Я не спала ночами, одягалася в діряві ганчірки, щоб він спав в затишному ліжечку, ходив в чистому одязі і ріс хорошим чоловіком.

Але все змінилося, коли раптово заявився його батько. (E/V) Заявився він не безпосередньо, він звідкись дістав номер синові, і потай від мене вони днями розмовляли один з одним про всяке. А коли я дізналася, була просто в сkазі, але не могла ж я заборонити синові спілкуватися з власним батьком. Одного разу він, мій колишній чоловіче, запропонував синові зустрітися і пройтися по парку навпроти нашого будинку. Я, хоч і була дуже зла на чоловіка, дала дозвіл на ці гулянки, які тривали ще пару тижнів.

Одного разу чоловік купив синові комп’ютер, після чого син почав годинами розповідати, який хороший у нього батько. І ось, результатом всіх цих зустрічей стало те, що син одного разу не повернувся з прогулянки, а на наступний день я дізналася, що він тепер живе з батьком. Через пару днів він прийшов забрати пару речей до себе. Такої зради я не очікувала. Багато мені говорили, що з батьком йому буде краще, але чого такий батько навчить сина? До того ж, я ж так заради нього старалася…