Чоловік хотів мою трикімнатну квартиру оформити на свого сина, а мою дочку залишити нема з чим. Коли я сказала , що не згодна з його рішенням, він пригрозив нам

ПОЛИТИКА

— Ой, дочко, хвилююся я за тебе. Навіщо тобі виходити заміж за людину з дитиною? Та ще пацаном. Це ж така відповідальність. — Все буде гаразд, мам. Льоша дуже милий «пацан», ми з ним нормально ладнаємо. Але скажи, який Ігор молодець, що після розлу чення взяв виховання дитини на себе. — А чому це твій чудовий Ігор хоче зі своєю дитиною перебратися жити до тебе. Своєї квартири немає? – Є. Має двокімнатну квартиру. Але у трикімнатній нам буде зручніше. А ту квартиру ми здаватимемо. У Олесі з Ігорем і справді вийшла гарна сім’я. Незабаром вони народили доньку і жили разом дружно, поки Льоша не обзавівся дівчиною. Коли справа дійшла до весілля, то Ігор вирішив, що настав час віддати свою квартиру молодятам, що й було зроблено.

Через кілька років, коли у молодих народився син, Ігор подумав, що молодим потрібна квартира більша. Все б нічого, але він вирішив, що це буде квартира Олесі. — Ну навіщо нам три кімнати, зайчик. Дочка не сьогодні завтра заміж вискочить, а нам, старим двійка буде якраз. Давай оформимо цю квартиру на Лєху, і справа з кінцем. — А що, заміжній дочці квартира буде ніби не потрібна? – здивувалася Олеся. — Про її квартиру нехай чоловік дбає. Олеся навіть не знайшла, що відповісти. Але в одному вона була твердо переконана, що її квартиру успадкує її дочка та ніхто більше. Вона дала зрозуміти це чоловікові цілком однозначно. Ігор обра зився. Він вважав, що дочка відрізана скибка і триматися треба сина, тому й дбав про нього більше.

Олеся була непохитною. Тоді батько спробував схилити доньку на свій бік. Але дочка ідеєю батька теж не перейнялася. Ігор був настільки одержимий цією ідеєю, що Олеся задумалася — а раптом з нею щось трапиться, Ігор точно її дочку обділить. Щоб поставити крапку в цьому питанні, Олеся просто нотаріально оформила даровану на дочку. Ігоря це дуже образило, він навіть погрожував розлу ченням і перебрався жити до сина. Але його там попросили повернутися додому, що Ігор і змушений був зробити. Він продовжує дутися на дружину, бо бої ться, що з милості доньки вони взагалі можуть опинитися на вулиці. Адже невідомо, кого вона може привести до будинку.