Після важкої роботи на грядці, я задумалася. Кому потрібна ця грядка? Я вирішила помандрувати. І те, що там відбувалося, кардинально змінило моє життя

ПОЛИТИКА

Після важкої роботи на грядці, я задумалася, а навіщо я власне так себе виснажую. Кому потрібна ця грядка? Чоловік пішов до молодої, дочки давно заміжні і живуть далеко. Потрібно себе чимось зайняти? Добре, але від такого життя я втомилася. Потрібно щось нове. Ну і ясна річ, що придумувати велосипед не довелося. Я вирішила помандрувати. На Європу грошей не вистачило, і я поїхала в Єгипет. Ще в літаку познайомилася з сусідом-Миколою. Виявилося, що він їде по путівці того ж туроператора. В аеропорту він допоміг мені розібратися звідки брати багаж і в той день ми більше не бачилися.

Але і в готелі ми виявилися сусідами. Про це я дізналася на наступний день, коли спускалася до моря. Микола вже йшов назад. Ми привітали один одного, перекинулися парою загальних фраз і розійшлися. Я чудово провела день, насолоджуючись морем і сонцем. Увечері вирішила посидіти в кафе. Там було караоке і серед виступаючих я побачила Миколу. Він теж помітив мене і пересів за мій столик. Мені подобався цей чоловік. Він і зовні був досить привабливим, і манери у нього були бездоганні. Ми розговорилися і виявилося, що Микола вдівець. Дружина його загинула тут, десять років тому. Вони поїхали на екскурсію і потрапили в аварію.

Загинули шестеро людей і серед них-дружина Миколи. З тих пір він не одружився. По-перше, через сина — не хотів, щоб його виховувала мачуха, та й не сподобався йому ніхто. Після смерті дружини, Микола щоліта приїжджав сюди з сином. Цього року син приїхати не зміг, так як у нього була сесія. Коли він заговорив про сина, відразу стало очевидно, як він його любить і пишається тим, що син вступив на медичний факультет. Після цього вечора, ми стали все частіше проводити час разом. А незабаром Микола і зовсім запропонував перебратися в його кімнату.

І я перебралася. До чого святкувати? Поверталися ми теж разом і вже було вирішено, спробувати і далі жити один з одним. Нас зустрічав син Миколи-Олексій. З квітами. Напевно батько його попередив. Ми познайомилися і поїхали відзначати успішне закінчення іспитів в кафе. А після вечора, якось відразу вирішили, що ми з Миколою будемо жити у мене, а Олексій залишиться в батьківській квартирі. Дочки моїй новині зраділи. Сказали, що вже не будуть так хвилюватися за мене, адже я тепер не одна. Не бійтеся кардинально змінювати своє життя, якщо розумієте, що колишнє вже не влаштовує.