Коли Христина в черговий раз взяла одяг у борr, то продавець зробив їй «нестандартну» пропозицію, щоб погасити борrи

ПОЛИТИКА

Христина з самого початку відносин з Владом була єдиною рушійною силою сім’ї, ініціатором всіх яскравих подій. Влад не працював, весь день сидів вдома за переглядом футболу. Христина працювала весь день в офісі, як проkлята, щоб забезпечити трьох дітей, яких за 3 роки шлюбу у них з’явилося 4. Офіційно одружені вони не були, Влад лінувався навіть пропозицію своїй коханій зробити, але жили вони добре і спокійно, і навіть незважаючи на такий жа хливий характер Влада, Христина його дуже любила.

В черговий раз, коли дітям потрібні були обновки, Христина вирішила піти на ринок, і взяти одяг в борr у одного знайомого продавця. До нещастя, коли сім’я погасила іпотеку за будинок, грошей на одяг вже не залишилося. І тут продавець цей запропонував Христині, угоду. Їй не треба було платити борr, продавець додав, що вона може навіть ще кілька пакетів набрати, якщо Христя вийде заміж за його племінника. Запропонував він це, так як племінник потребував громадянства, тобто шлюб по суті був фіктивним. Христина погодилася, адже від фіктивного шлюбу вона нічого не втрачала, а, навпаки, отримувала.

Дізнавшись, що дружина погодилася на таку авантюру, Влад моторошно розлютився і навіть вперше підняв руку на Христину. Вони обидва були в шоці від того, що сталося, адже ляпас став несподіванкою для них обох. — Якби ти не сидів без роботи цілий рік, і мені б не довелося йти на такий крок, — крізь сльо зи сказала Христина. І вірно, Христина адже просто хотіла допомогти родині, роблячи добро іншій людині. У цій історії Влад-негативний персонаж, адже маючи величезну сім’ю, він навіть не намагався підняти якість її життя хоча б на сходинку.