Ми стали свідками однієї безглуздої сцени, після чого я зрозуміла, що багато батьків не звертають уваги на своїх дітей і їх виховання

ПОЛИТИКА

Ми з чоловіком і сином вирішили піти і покататися на гірці, так як була гарна погода, і нарешті-то мій чоловік взяв вихідний. Син був просто у нестямі від радості, навіть сказав, що хотів би і бабусю бачити поруч, так як нам усім разом буде весело; і от зібралися ми всі йшли на гору. Мій син дуже доброзичливий, любить знайомитися, і ось він побачив хлопчика, який грав зі своїми батьками; підійшов знайомитися, а він якось відсторонився, і ми після цього стали свідками наступної сцени.

До хлопчика та його батьків подошла бабуся, яка сказала, що буде з ним грати, поки його батьки підуть по справах. Після всього цього, онук їй почав говорити, що не хоче гуляти з бабусею, так як вона дуже повільна. На все це бабуся сказала, що вона дуже спритна, і може бігати швидше за нього. Потім вона почала вмовляти його тим, що купить йому солодке; онук сказав, що у неї грошей не вистачить, адже вона ще пенсію не отримала. Батьки просто тупо стояли і посміхалися, я ж разом з чоловіком і сином стояли в աоці і не могли зрозуміти, чому вони дозволяють так розмовляти з бабусею.

Після цього, ми просто відійшли, і мій син сказав, що він ніколи в житті не буде так спілкуватися з бабусею; і попросив, щоб ми зателефонували і дізналися, як у неї здоров’я. Ось так і виходить, що діти цілкома відображають своїх батьків; було видно, що і батьки не особливо уважні до старенької. Я просто не хотіла втручатися в їхню розмову, так як ще й ми стали винуватими, але іноді так і хочеться поставити людей на місце.