Донька не послухала мене і вирішила вийти заміж. Але вже через кілька місяців постукала до мене в двері і таке сказала

ПОЛИТИКА

Чимало я в своєму житті зустрічав мужиків, які тільки й робили, що пускали пил в очі: обіцяли життя як в раю, море грошей тощо, а на ділі, представляли з себе порожнє всього лише місце. За одного з представників даного виду я і вийшла свого часу заміж. Точніше вийшла я за порядного і перспективного хлопця, який всього через рік став алкоrоліком. Я деякий час терпіла, все ж ми разом дочку виховували. Я намагалася змусити його прийти в себе, схаменутися, але, незабаром зрозумівши, що це неможливо, я просто кинула ці спроби і подала на розлу чення. Одній дитину ростити було, звичайно, важко, але так було краще, ніж поруч з алкоrоліком.

Пощастило, що мої батьки мені в цьому активно допомагали. Я хотіла, щоб дочка виросла розумною і відповідальною дівчинкою. Розум — це не завжди хороші оцінки в щоденнику. Буває, людина в школі вчитися на одні четвірки і п’ятірки, потім виростає і життя собі по дурості руйнує. Треба вміти і правильно жити. Все б нічого, тільки моя дочка мало не зробила ту ж помилку, що і я. Одного вечора вона розговорилася і сказала, що збирається заміж за свого хлопця. Я знала, що у неї є хлопець, але не думала, що все настільки серйозно. Я намагалася її відрадити від заміжжя, адже вони зустрічалися недостатньо довго, щоб приймати такі рішення.

Жити разом вони завжди можуть, в мій час, якщо дівчина жила з хлопцем, не вийшовши за нього заміж, її називали не найприємнішими словами. Благо, в наш час люди стали мислити розумніше, так що весілля вже на така серйозна подія, як раніше, але і моїй дочці було реально рано вийти за хлопця заміж. У відповідь на мої слова, почалися ц і» мам, ти не розумієш » і «я його люблю». Тоді я вирішила зустрітися з її хлопцем і зрозуміти, якого взагалі він сорту. Під час зустрічі я почула стільки порожніх обіцянок, мама не горюй. Власний бізнес відкриє, вже запланував скільки дітей заведуть, і кому він свій бізнес залишить. Я не помилялася, відмовляючи дочку, але вирішила її провчити, і дала свою згоду на весілля.

Ох, як несподівано було, коли вже через пару місяців (Ev/V) дочка прийшла за допомогою. Виявилося, зять весь день пропадає десь, каже, що кредити для просування бізнесу бере, а кредити на моїй дочці залишаються. Кредит для бізнесу, якого немає… ви щось дурніше чули? Я ні. Ось я доньці і сказала, мовляв, або вона свого чоловіка, новоспеченого, на нормальну роботу відправляє, або відразу на вулицю з речами. Дочка довго опиралася, але через час він сам подав на розлу чення, під приводом «Моя дружина еrоїстка, тільки на себе гроші і витрачає». Не подумайте нічого поганого, але я рада, що так сталося. Хороший був урок для дочки, я вважаю.