Коли ми купили квартиру, свекруха вирішила зробити подарунок. Але незабаром цей подарунок спричинив те, що вона поставила на нас хрест

ПОЛИТИКА

Моя свекруха розлю тилася, коли виявила, що ми продали її подарунок. Мати чоловіка звикла командувати усіма. Завжди йде так, як вона вирішила. Чоловік стверджує, що з матір’ю завжди виникали протиріччя. Після весілля я десь була німою, а десь робила її поблажки. Свекруха бачила в моїй доброзичливості вразливість і намагалася завоювати мене. Але нічого не вийшло. Нещодавно вона знову спробувала прогнути нас під себе, цього разу з гідним приводом — вона вручила подарунок, але такий, що у нас розширилися очі.

Ми придбали квартиру та відремонтували її, залишилося обставити. Ми відкинули всі поради моєї свекрухи з цього питання, тому що її смаки не співпадали з нашими. Ми вибрали меблі, замовили та чекали. Одна з посилок мала прийти три дні тому. Але нас запросили на день народження з ночівлею, і нам довелося покластися на мою свекруху, щоби організувати доставку. Коли ми приїхали додому, у вітальні стояв диван, який займав приблизно половину простору. Бабусин жахливий диван. Я не знаю, де вона знайшла такий кошмар. Диван не вписувався із нашою квартирою.

Ми стояли, не розуміючи, що таке. Моя свекруха все нам пояснила — Цей диван прослужить довго, і ви пам’ятатимете мій подарунок довгі роки, — гордо заявила мама. Так, цей подарунок ми запам’ятаємо на все життя. Ми продали диван за тиждень, а замість нього купили стандартний. Моя свекруха завила, коли прийшла до нас і дізналася, що її подарунок зник. Вона назвала нас із чоловіком невдячними, бо ми не оцінили її подарунок. — Більше я вам нічого не дам, викресліть це з голови, — закричала вона. Ми викреслимо, але свекруха про це не забуде .